Niedziela, 23 czerwca 202423/06/2024
690 680 960
690 680 960

Przyjechała peugeotem do komendy policji będąc po alkoholu

47-latka przyjechała do komendy policji wyjaśnić sytuację zgłoszoną przez znajomych. Jak się okazało, kobieta była po użyciu alkoholu.

W niedzielę po południu do komendy policji w Janowie Lubelskim zgłosiła się kobieta z informacją, że chce wyjaśnić sytuację, która zgłoszona była wcześniej przez jej znajomych.

47-latka podjechała pod komendę pojazdem osobowym marki Peugeot. Dyżurny mając informację z wcześniejszego zgłoszenia, że kobieta może być pod wpływem alkoholu wezwał patrol. Kobieta została przebadana na zawartość alkoholu. Jak się okazało 47-latka miała w wydychanym powietrzu 0,36 promila.

Wkrótce kobieta odpowie za kierowanie pojazdem w stanie po użyciu alkoholu. Grozi jej kara aresztu albo grzywny. Sąd w takim przypadku orzeka również zakaz prowadzenia pojazdów.

(fot. lublin112.pl – ilustracyjne)

7 komentarzy

 1. Akcja łupienia kierowców trwa w najlepsze. Wprowadzili jakieś limity zawartości alkoholu, żeby tylko mieć pretekst do karania nas kierowców. To niesprawiedliwe.

  • za to tych na rowerkach nikt nie łapie, po pijaku, po chodnikach… przesiadajmy się na rowery !!

   • A twoim zdaniem kim jest kierowca prowadzący auto po alkoholu ?? Ofiarą bezdusznego prawa wprowadzającego limity na zawartość promili?? Gdyby ich nie było nie byłbyś człowieku bezpieczny ani jako kierujący ani jako pieszy tu pani dała pokaz totalnego odmóżdżenia właśnie po alkoholu .

 2. Rodzinka ???

 3. Zapewne rodzinka ! Moim zdaniem tacy ludzie są już tak zmęczeniu i upodleni życiem ,tak sobie nie radzą że podświadomie specjalnie jadą na Komendę pijani szukając pomocy .Powinni ją wysłać do psychiatry albo całą rodzinę .

 4. *** lubelski trzyma poziom

  • Po co angażować rodzinę? Nie ich wina , że członek rodziny na podwójnym gazie wali wprost w objęcia stróżów prawa. Brawo pani na bani ! Tak trzymać ! Odetchnęliśmy z ulgą .