Niedziela, 21 lipca 202421/07/2024
690 680 960
690 680 960

Przygniótł go quad, nieprzytomny mężczyzna trafił do szpitala. 27-latek ma aktywny zakaz kierowania pojazdami

W miniony weekend w Krzesimowie doszło do wypadku z udziałem mężczyzny kierującego quadem. W trakcie przejażdżki 27-latek wywrócił się i został przygnieciony przez pojazd. W stanie nieprzytomnym trafił do szpitala. Mężczyzna podróżował bez kasku ochronnego. Posiada również aktywny zakaz kierowania pojazdami mechanicznymi.

Do wypadku doszło w minioną sobotę po godzinie 14.00 w Krzesimowie w powiecie świdnickim. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o wypadku z udziałem mężczyzny kierującego quadem. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

– Służby zostały powiadomione przez świadka, który po usłyszeniu odgłosu silnika i uderzenia – udał się na miejsce. Tam zastał nieprzytomnego mężczyznę przygniecionego przez quada. 27-letni uczestnik zdarzenia został przetransportowany przez załogę karetki pogotowia do szpitala. Okazało się, że mężczyzna poruszał się bez kasku i posiadał aktywny zakaz kierowania pojazdami mechanicznymi – relacjonuje aspirant sztabowy Elwira Domaradzka ze świdnickiej Policji.

W placówce medycznej została pobrana krew od 27-latka w celu ustalenia czy w momencie zdarzenia znajdował się pod działaniem alkoholu. Policjanci będą wyjaśniać dokładne okoliczności tego zdarzenia.

8 komentarzy

 1. Jeden zakaz to nie zakaz, to tylko sugestia. Po 5 dopiero się zacznie przejmować.

 2. Czterokołowiec.

 3. to jeszcze raz niech sobie zaznaczą w komputerku xD

 4. Niewierna słuchaczka, Radia Ma... wieprzową twarz

  Mężczyzna podróżował bez kasku ochronnego. Posiada również aktywny zakaz kierowania pojazdami mechanicznymi.
  Pstrykając Przenajświętszymi Palcami, Bóg wiedział co robi.
  Ale zamiast tego szpitalnego pośrednictwa, mógł go od razu powołać do grona aniołków.

 5. bzmozgow nie szkoda

 6. Ciekawe czy zmądrzeje

Dodaj komentarz

Z kraju

Sport