Niedziela, 21 lipca 202421/07/2024
690 680 960
690 680 960

Awanturował się podczas stand-upu, trafił za kratki na rok

Lubelscy policjanci zatrzymali mężczyznę, który awanturował się podczas stand-upu w hali Globus w Lublinie. 30-latek spędzi w zakładzie karnym rok. Był poszukiwany za włamania i kradzieże.

W miniony piątek późnym wieczorem policjanci zabezpieczający stand-up w hali Globus, zostali poproszeni o interwencję. Pracownicy ochrony zareagowali na agresywne zachowanie jednego z uczestników wydarzenia i prosili mundurowych o wsparcie. Mężczyzny był bardzo pobudzony i nie chciał się uspokoić.

– Funkcjonariusze od razu przystąpili do działania i obezwładnili agresora. W trakcie legitymowania okazało się, że to 30-latek bez stałego miejsca zamieszkania. Mężczyzna był poszukiwany listem gończym z powodu włamań. Dodatkowo poszukiwali go funkcjonariusze z Piaseczna do prowadzonej sprawy kradzieży – relacjonuje nadkomisarz Kamil Gołębiowski z Komendy Miejskiej Policji w Lublinie.

Zatrzymany 30-latek był nietrzeźwy. Ponadto pobrano od niego krew do badań na zawartość narkotyków. Po wykonaniu niezbędnych czynności mężczyzna trafił do zakładu karnego, gdzie spędzi rok pozbawienia wolności.

5 komentarzy

  1. a za karę wysłać go do roboty

  2. collin mc rae subaru impreza

    Kiedy stand-up zamienia się w sit-down

    Buahaa

  3. Na front wukraiński jako mięso armatnie

  4. Za awanturowanie się podczas kału jakim jest polski kabaret i jego młodszy, upośledzony brat stand up, powinni dawać medale, a nie zamykać.

Dodaj komentarz

Z kraju

Sport