Przy ul. Wojciechowskiej powstaną kolejne mieszkania. Budowa sześciopiętrowego budynku już ruszyła

Ruszyła budowa kolejnego budynku wielorodzinnego u zbiegu ulic Wojciechowskiej i Morwowej w Lublinie. Docelowo mają tam powstać cztery podobne budynki.

Rozpoczęła się budowa kolejnego budynku w ramach Osiedla „Morwowa” w Lublinie. Deweloper Willowa2 ruszył z drugim etapem inwestycji, w której docelowo mają powstać cztery nowoczesne budynki o wysokim standardzie wykończenia. Zaawansowane są również prace przy pierwszym etapie inwestycji, gdzie powstaje sześciopiętrowy budynek o siedmiu kondygnacjach naziemnych i dwóch kondygnacjach podziemnych.

Budynek B „Osiedla Morwowa”, którego budowa właśnie się rozpoczyna, będzie posiadał również 7 kondygnacji. Powstanie w nim łącznie 45 mieszkań o metrażach: od 34 do 114 m2. Z kolei na parterze deweloper przewiduje lokale użytkowe o powierzchni od 54,80 m2 do 180 m2. Przyszli mieszkańcy będą mieli do dyspozycji parking podziemny oraz dodatkowo ogólnodostępne miejsca postojowe naziemne. W trakcie budowy zastosowano ekologiczne i energooszczędne rozwiązania oraz atrakcyjne zagospodarowanie przestrzeni.

– Obserwujemy duże zainteresowanie naszą inwestycją. Osiedle będzie doskonale skomunikowane zarówno z centrum jak i z obwodnicą Lublina. Dla klientów istotne są także starannie przemyślane oraz zaprojektowane układy mieszkań i zastosowanie ekologicznych oraz energooszczędnych rozwiązań. Komfort i wygodę ma dodatkowo zapewnić atrakcyjne zagospodarowanie przestrzeni, dzięki czemu, mieszkając w centrum miasta, będzie można się wyciszyć i zrelaksować – mówi Paulina Jaszczewska z biura sprzedaży dewelopera Willowa 2.

W pierwszym budynku powstają 74 lokale mieszkalne, w których znajdują się zarówno funkcjonalne kawalerki o powierzchni 34 m2, jak i przestronne mieszkania do 82 m2. W ramach inwestycji powstaje również 11 lokali usługowych. Klientów ma kusić m.in. atrakcyjna lokalizacja, wysoki standard wykonania mieszkań oraz dobry dostęp do lokalnej infrastruktury, czyli transportu publicznego, szkół, uczelni oraz punktów handlowo-usługowych.

(fot. nadesłane)
2017-03-11 16:00:37

Zobacz również

15 komentarzy

 1. „Artykuł sponsorowany”. Art. 36 Prawa Prasowego mówi o tym, że ogłoszenia i reklamy muszą być oznaczone

  • Owszem, tylko w tym przypadku, nie jest to art. sponsorowany.

   red.

   • A będą artykuły niesponsorowane o blokach innych deweloperów?

    • Jeżeli postarają się o odpowiedni materiał prasowy to tak. Od początku istnienia strony piszemy o inwestycjach nie tylko mieszkaniowych. Ostatnio był materiał o nowych blokach na Porębie.
     Pozdrawiamy.

     • To w takim razie niech redakcja się dowie i nas poinformuje.
      Co to się buduje za stacją paliw na Wojciechowkiej.
      Bo nie wiem a jestem ciekawy :))
      Może to mieszkania z seri +

     • Chciałeś głąbie błysnąć a nie wyszło po raz kolejny. Słabo was szkolą na tych egzekutywach. Żuk nie jest zainteresowany programem mieszkanie+ . Musiałby przekazać nieodpłatnie grunty na rzecz Skarbu Państwa a to mu się wybitnie nie opłaca. Teraz potrzebuje kasiory na prawników, to woli sprzedać niż przekazać. Jeżeli już, to prędzej dla ciapatych wybuduje lub odda posiadane lokale. Jako jeden z czterech na całe województwo, zgodził się ich przyjmować i utrzymywać.

 2. Widać, że dla was największe znaczenie maja rzeczy nie mające wpływu na możliwość zakupu mieszkania. A jeżeli deweloper zażąda 7000 zł za mkw. to potulnie pobiegniecie do banków i weźmiecie kredyt (najlepiej we frankach bo może tak doradzą wam „specjaliści” w tych bankach – ach nikt już nie weźmie we frankach?, jaka szkoda – ale są inne waluty!)

 3. Wspołczuje ludziom, którzy tam będą mieszkali i będą próbowali wyjechać do Kraśnickiej 😛

 4. Będzie mrowisko.

  Naprzeciwko, po dawnej zajezdni MPK, powstaje już kilka setek mieszkań i lokali (docelowo 11 biurowców, w tym dwa o wysokości 55 metrów i 4 bloki mieszkalne).
  Również niedaleko, u zbiegu ul. Głębokiej i Pagi mają powstać 12-piętrowe akademiki. Wiemy, że to oznacza tysiące sztuk autozłomu.
  Ciekawe, czy nasz nadworny ratuszowy urbanista uwzględnił węzły komunikacyjne na Kraśnickiej, Nałęczowskiej i okoliczne dojazdy?? Czy będzie jak zwykle, nie ma winnego, a jeden bogaci się kosztem pozostałej części mieszkańców?

  • To dlatego wycinka drzew idzie pełną parą przy Pagi? Ciekawe kiedy, komu i za ile AMW sprzedała teren dawnej jednostki.

 5. Czym się różni ten blok od innych, że się o nim pisze artykuł?

  „Będzie można się wyciszyć i zrelaksować” – w 6 piętrowym bloku z 30-ma rodzinami

 6. Nie dałabym rady wśród tylu spalin..kto chce tam mieszkać?

  • Ci z trzyliterowymi rejestracjami. Zdarzają się również tacy z dwoma; pierwsza L druga już nie koniecznie U

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.968zł -0.88%
  • GBP 4.9223zł 0.02%
  • EUR 4.4202zł -0.68%
  • CHF 4.1401zł -0.53%

  Polub nas

  Darmowe ogłoszenia lokalne

   Materiały wideo

   Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
   99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
   W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
   W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)
   Szturm Twierdzy Zamość 2019

   Co? Gdzie? Kiedy?

   Dzień Dziecka w gminie Podedwórze. Dla najmłodszych przygotowano balony z helem
   Policjanci zapraszają do honorowego oddawania krwi
   Lubelskie obchody Dnia Flagi RP i Święta Narodowego Trzeciego Maja
   #zostańwdomu z Muzeum Wsi Lubelskiej | Oferta kulturalna Muzeum w sieci
   #zostańwdomu i weź udział w warsztatach kultury online