690 680 960

Przy legitymowaniu przez policjantów podał dane bohatera polskiej komedii

Chciał sobie zażartować podczas legitymowania podając dane jednego z bohaterów polskich komedii. Po pewnym czasie nie było mu do śmiechu, bo za wprowadzenie w błąd policjantów otrzymał mandat w wysokości 500 złotych.

50 komentarzy

 1. Ale jaja… Ale jaja!

 2. Bardzo zle się dzieje ! Powoli stajemy się parodia Państwa Prawa. Policja dostaje wciąż to nowe uprawnienia . A to jest bardzo niebezpieczne. Dziś każdy baran który bije brawo tym poczynaniom. Jutro będzie ronil łzy jak będzie w kryminalne za błachy powod lub zostanie postrzelony bo komuś się będzie wydawało że ma w ręku np. niebezpieczny przedmiot (czyt. chore prawo w USA)

  • Faktycznie, przesadzaja z tymi uprawnieniami Policji. Kto to widział żeby Policja mogła wylegitymiwac obywatela!

 3. Hmmm….ciekawe czy gdyby się nie odzywał wcale ,to też by dostal mandat …ot nie mam ochoty się odzywać ,mialem zły dzień ,kobieta mnie wkur…ła …nikt mi nie zabroni,wolno mi …i co ? Może od razu powinni takiego spałować ,i wytluc pałą ? czy powalić na ziemię i zakuć w kajdanki z ….nowe przepisy weszły i wszystko im wolno .,..a jak bedziesz się odzywał to dostaniesz mandat za pyskowanie …czyli lepiej milczeć …za milczenie chyba nic nie grozi ….czy się mylę ?

 4. W komentarzach jak zwykle popisy inteligencji i znajomości prawa… Nie rozmnażajcie się skoro jesteście wszyscy zbyt głupi żeby nauczyć się jak działa prawo w państwie w którym żyjecie. Banda idiotów.

 5. Wszystko jest związane z nabijanie kasy czy te poje….ne przepisy poprawią bezpieczeństwo w tym chorym kraju?Odpowiedź jest prosa NIE tylko napędzi pensję dla złodziejstwa.Jedyną mądrą wypowiedź na forum przeczytałem od kolegi „Dok”

 6. Bzdurny artykuł o niczym, a 50 reklam wyświetlonych. No graty, 2 złote wpadło.

 7. Redakcjo jakie dane podał to nie żadna tajemnica.

 8. Ręka niech uschnie temu co nałożył mandat i żeby miał rogi na dwa metry.

 9. Ekipa bez jaj. Choć pewnie komendant nakazał: karać, karać, karać …. tylko nie duchownych!!!!

 10. przypominają mi się czasy schyłkowego PRLu (1986-88) – jako niespełna 30latek, co kilka tygodni wracałem przez 5 dni w tygodniu z drugiej zmiany po 22-giej i za każdym razem byłem przepytywany przez milicjantów i ORMOwców: „a co obywatel robi o tej porze poza domem, ha?”. I gdybym odpowiedział, że pracuję na was k..y leniwe i na wasze przywileje to pewnie zostałbym skatowany, a tak tylko spowiadałem się nierobowi w mundurze, gdzie pracuje (chociaż miał napisane w dowodzie osobistym), co robię, czy mam rodzinę (miał napisane w dowodzie), czy żona też pracuje na zmiany.. ŻENADA! I widzę, że znowu stało się normą, że policja legitymuje niemal każdego, kto nie siedzi na d..pie w domu po 22-giej. Nie winię tu tej czy innej partii, bo wszystkie „dbają” o to aby Polacy łba nie podnieśli i im, nie podziękowali za 30 lat bardaku.

Kursy walut

 • USD 3.981zł 0.84%
 • GBP 5.035zł 0.57%
 • EUR 4.3492zł 0.38%
 • CHF 4.551zł 1.06%

Polub nas