Piątek, 01 marca 202401/03/2024
690 680 960
690 680 960

Przy legitymowaniu przez policjantów podał dane bohatera polskiej komedii

Chciał sobie zażartować podczas legitymowania podając dane jednego z bohaterów polskich komedii. Po pewnym czasie nie było mu do śmiechu, bo za wprowadzenie w błąd policjantów otrzymał mandat w wysokości 500 złotych.

W środę kraśniccy policjanci podczas patrolu zauważyli stojący w ustronnym miejscu pojazd, zaś w środku auta znajdowało się dwóch mężczyzn. Mundurowi podjęli czynność legitymowania siedzących w pojeździe osób.

Jeden z mężczyzn zamiast podać swoje dane powiedział policjantom, że nazywa się jak jeden z bohaterów polskiego filmu komediowego, a na żądanie funkcjonariuszy nie ujawnił swoich prawdziwych danych.

Funkcjonariusze zatrzymali mężczyznę, a następnie przewieźli do komendy. W trakcie czynności policyjnych mężczyzna ujawnił jak się faktycznie nazywa. Sprawdzenie w policyjnym systemie informacji przekazanych przez mężczyznę potwierdziło jego tożsamość.

Zatrzymany tłumaczył, że był to tylko żart i nie chciał mieć z tego powodu problemów. Za wprowadzenie policjantów w błąd, co do prawdziwej tożsamości, mężczyzna został ukarany mandatem karnym w wysokości 500 zł.

(fot. Policja)

50 komentarzy

 1. Stanisław Anioł

  Stawiam na Ryszarda Ochódzkiego.

 2. Jeżeli przez swawolę żartownisia wywołana została niepotrzebna czynność powinien być skierowany wniosek do Sądu a sprawca obciążony kosztami

 3. Brzenczyszczykiewicz 🙂 Grzegorz 🙂 BRAWO ON!!!!

 4. Państwo Policyjne!!! Dyktatorskie!!!! nie ma wolności. W tym kraju trzeba na wszystko mieć pozwolenie nawet na dobry humor

 5. frajerzaleiimłodości

  pietroń ssał na komisariacie i palił crack z kolegami z antynarkotykowego.

 6. Kolejne 500 dla patologii już jest!

 7. TO BYŁ KRZYCHU JARZYNA ZE SZCZECINA SZEF WSZYSTKICH SZEFÓW!!!!

 8. Ale co to za podstawa interwencji? Siedzieli w samochodzie w ustronnym miejscu i co? Polska kraj totalitarny!

Z kraju

Polityka i społeczeństwo