Przy al. Spółdzielczości Pracy stanie budynek z 378 apartamentami o niewielkim metrażu

W lipcu 2020 r. nieużytkowany od lat biurowiec przy al. Spółdzielczości Pracy został zburzony. W jego miejscu pojawi się 13-piętrowy budynek, w którym znajdzie się dom studencki Zeus Apartments.

Decyzja o pozwoleniu na budowę uprawomocniła się 20 lutego 2021 r., więc prace budowalne dzięki temu mogły się już rozpocząć. W miejscu wyburzonego biurowca firmy Transhurt znajdzie się 13-piętrowy dom studencki „Zeus Apartments”. Na taką inwestycję pozwala obowiązujący plan zagospodarowania tego terenu.

W budynku powstanie 378 apartamentów o niewielkim metrażu, od 20 do 49 mkw. Apartamenty dostępne będą w modułach jedno- lub dwupokojowych, a cały budynek zbudowany będzie według obecnie panujących trendów. Każdy apartament wyposażony będzie w aneks kuchenny oraz ergonomiczną łazienkę z miejscem na pralkę. Niektóre z nich będą posiadały klimatyzację i balkon. Najtańsze lokale, te od strony północnej, zaczynają się od 9999 zł brutto za metr kwadratowy.

Budynek będzie posiadał łącznie 15 kondygnacji, w tym dwie przeznaczone na podziemne parkingi. Znajdą się tam miejsca na 150 pojazdów. Co więcej, na dachu budynku zaprojektowany został całoroczny taras z wyjątkowym widokiem na panoramę miasta. Do dyspozycji mieszkańców oddany zostanie również parking naziemny. Znajdą się na nich miejsca parkingowe zaprojektowane z myślą o użytkownikach rowerów i hulajnóg elektrycznych. W budynku znajdzie się również elektroniczny system dostępu i wielojęzyczna recepcja dostępna przez całą dobę. Co ciekawe, mieszkańcy mogą liczyć na pakiet zniżek i korzyści w sąsiadującej z Zeusem Galerii Olimp.

Inwestycja ma być gotowa w pierwszym kwartale 2023 r.

(fot. www.zeusapartments.pl)

Zobacz również

27 komentarzy

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Zaproszenie na terenowe akcje poboru krwi
Kaufland wraz z partnerami – LUX MED i Geneva Trust zapraszają mieszkanki województwa lubelskiego do udziału w bezpłatnym badaniu mammograficznym
Kiermasz Bożonarodzeniowy Podmiotów Ekonomii Społecznej
Zaproszenie na terenowe akcje poboru krwi
Weź udział w „Wampiriadzie”! Przyjdź i oddaj krew