Sobota, 18 maja 202418/05/2024
690 680 960
690 680 960

Policjanci z grupy „Speed” zatrzymali 10 praw jazdy i 4 dowody rejestracyjne

W miniony piątek na terenie Lublina policjanci z drogówki, z grupy „Speed”, prowadzili działania ukierunkowane na kierujących, którzy w rażący sposób naruszają przepisy ruchu drogowego. Mundurowi ujawnili 85 wykroczeń i zatrzymali 10 praw jazdy.

W miniony piątek policjanci z drogówki, z zespołu „Speed”, prowadzili działania na terenie miasta, które miały na celu eliminację z ruchu drogowego kierowców rażąco łamiących przepisy.

W trakcie kontroli pojazdów mundurowi zwracali uwagę na przestrzeganie przepisów ruchu drogowego, sprawdzali także stan trzeźwości kierujących oraz stan techniczny pojazdów.

W trakcie kilkugodzinnej akcji mundurowi skontrolowali kilkadziesiąt pojazdów, ujawniając przy tym 85 wykroczeń. Zatrzymanych zostało aż 10 praw jazdy, za przekroczenie prędkości o ponad 50 kilometrów na godzinę w terenie zabudowanym. Dodatkowo funkcjonariusze zmuszeni byli zatrzymać 4 dowody rejestracyjne, z uwagi na niesprawność pojazdów.

(fot. lublin112.pl)

19 komentarzy

  1. „Maksymalny mandat za przekroczenie prędkości w kraju Mozarta „kosztuje” teraz 2180 euro. Od tegorocznych wakacji wzrośnie ponad dwukrotnie – do 5000 euro. Austriacki rząd uznał, że dotychczasowe kary przestały być skuteczne. Według statystyk coraz więcej osób regularnie przekracza prędkość.”

  2. I bardzo dobrze!!!!! Niedługo lubelskie cebularze będą chodzić pieszo lub jeździć mpk.

  3. To i tak nic nie zmieni. Będą jeździć bez uprawnień. Jakby była wysoka grzywna, ok 10 tyś, to może by się zastanowili.

  4. speed moze mi naskoczyć

  5. Złodzieje tak próbują ratować budżet

  6. Zapomnielscie jescze o łebkach palących lolki w bramie. Czy policja zajmie się w końcu tym co powinna czyli ściganie prawdziwych bandytów…