Poniedziałek, 04 marca 202404/03/2024
690 680 960
690 680 960

Przez lata handlowano tam warzywami, teraz będą sprzedawać elektronikę. Na dawnym targowisku powstaje sklep AGD/RTV

Ruszyła budowa kolejnego w Kraśniku marketu sieci Media Expert. Obiekt powstaje na dawnym targowisku, które zostało sprzedane trzy lata temu. Teraz nowy właściciel rozpoczął inwestycję.

Na dawnym targowisku przy ul. Balladyny w Kraśniku pojawił się ciężki sprzęt. Tym samym rozpoczęły się prace związane z budową elektromarketu. Teren na którym do końca 2016 roku funkcjonowało miejskie targowisko, w grudniu 2017 roku kupiła firma, która jest właścicielem sieci sklepów Media Expert. Za działkę o powierzchni nieco ponad 30 arów zapłaciła 1,212 mln zł.

Zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego teren ten jest przeznaczony pod usługi komercyjne lub publiczne. Dozwolona jest nawet budowa stacji paliw płynnych i gazowych. Nie ma jednak możliwości realizacji obiektów wielkopowierzchniowych przekraczających 2000 m kw. powierzchni handlowej.

Obecnie rozpoczyna się I etap budowy pawilonu handlowego w którym będzie funkcjonował sklep ze sprzętem AGD i RTV. Będzie to drugi market tej sieci w Kraśniku. Na razie nie jest znany termin uruchomienia obiektu.

(fot. UM Kraśnik)

15 komentarzy

 1. No przeciez jest media kilkaset metrów ddalej kolo Galerii Londyn

 2. AGD i RTV – nie są jeszcze zakazane w kraśniku ??

 3. Będą sprzedawać LGBT ? Byle by nie miało 5g bo spotka ich kara boska

 4. Ekologicznie

 5. Tak rozwijają się miasta wolne od syfu lgbt.

 6. Szczególnie elektronika wszystkim jest potrzebna.

  A w Kraśniku nie będzie zakazu sprzedaży komórek? Przecież dopuszczalne jest tylko przenoszenie komórek pomiędzy hetero z przechowaniem na 9 miesięcy.

 7. Kurła kolejny moloch w Kraśniku. Wystarczy ze w ME na Urzedowskiej obsługa bucowata.

 8. Tak spycha się lokalny handel na peryferie. Który mieszkaniec kraśnika przejdzie obojętnie obok czterech supermarketów, żeby kupić pęczek świeżego szczypiorku? Jak wybudują obwodnicę, będzie to wyrazem bohaterstwa i determinacji.

 9. W Kraśniku? W tym Kraśniku?? Tam coś się buduje. Przecież to CIEMNOGROD. Wiocha która nienawidzi innych ludzi, odmiennośći , rozwoju cywilizacji. Dziś nienawidzą gejów, lesbijek. Jutro ludzi kalekich , chorych.

  • Ty zapewnie ze wsi Lublin.

  • Wejdź sobie na mapy i zobacz ile marketów jest w tym Kraśniku. 4 Biedronki, 2 Lidle, Kaufland, Tesco, Mrówka, 2 Carrefour, Media Expert, Neonet, Stokrotki, Żabki. Co ich tam ciągnie?

 10. kolejny pato sklep, ktory będzie naciągał ludzi

Z kraju

Polityka i społeczeństwo