690 680 960

Przemocą dokonał ingerencji w sferę intymną pacjentki. Stomatolog tymczasowo aresztowany

Lubelscy policjanci zatrzymali mężczyznę, który w jednym z gabinetów stomatologicznych na terenie Lublina dopuścił się ingerencji w sferę intymną pacjentki. 51-latek najbliższe trzy miesiące spędzi w tymczasowym areszcie.

34 komentarze

 1. Boże już nawet nie można do dentysty pójść, bo wszędzie jakieś zboki. Masakra

  • Jak kowidianie siedza przed tv piją pikwo, internety to tak jest. Zamiast poćwiczyć. A potem teta gamma zeta i pyk..zdrowy młody i umiera. Śmiercionośny wirus.

 2. ” Stomatolog” ja nie wierzę że ludzie tak nisko upadli???

 3. Ja tam bym chciała

 4. Jezus Maria Boruc

  Upublicznić nazwisko, wizerunek i adres gabinetu i po sprawie.

 5. Niech się cieszy że narkozy nie dostała od takiego zboka. Jak ma żonę , dzieci – to się rodzina ucieszy z kim pod jednym dachem mieszkają. Dać żółte papiery i Abramowicka

 6. Ludzie ogarnijcie sie – a nie myslicie ze moze byc to wyludzenie i szantaz? Chlopowi dali 3 miesiace „wydobywczego” na „slowo honoru” baby?

 7. Ty ojciec dyrektor ,tzn , że ja np chodzę po ulicach w Biłgoraju i każda napotkaną przeze mnie kobieta może mnie ,tak zupełnie za nic oskarżyć o gwałt.Czlowieku,a aż tak głupiej policji , prokuratorów i sędziów nie mamy , żeby opierali się jedynie na pomówieniach,zeznaniach i znajomościach jednej ze stron.To teraz policja może wszystkich dentystów mężczyzn zamknąć w Lublinie.Gdy by nie było śladów biologicznych itp ,a jedynie zeznania 24 latki ,to by tego 51 lat nie zamykali na kwartał

  • Otóż nie wiadomo. Może to była ustawka? Może gość podpadł komuś ze znajomościami? Jak się spece uwezmą, to u każdego na kompie czy telefonie może się znaleźć np. dziecięca pornografia.

 8. Wspolczuje tej dziewczynie! Bo to pamiatka w jej psychice do końca zycia…Pogratulowac jej trzeba odwagi ze narobila ” szumu ” i wezma sie za tego stomatologa…..Gdyby nie ona to kolejne by krzywdzil….Powinni wprowadzic za takie seksualny czyny kajstracje bez znieczulenia! Nie jeden by przemyslal sprawe co mů za to bedzie grozic… Bo teraz prawdopobnie bedzie tak ze : dentysta sobie wezmie dobrego adwokata ktory bedzie staral sie udowodnic ze jego klient jest niewinny ! A jak mů nawet udowodnia to dostanie co najwyzej w zawiasach jakies odszkodowanie i zakaz wykonywania zawodu na pare lat….Po tych paru latach otworzy sobie znow gabinecik gdzies w drugim koncu Polski i znow bedzie sobie przyjmowal pacjentki tylko bedzie bardziej sprytniejszy…..Te wszystkie odchyly od normy trzeba zdecydowanie bardziej tepic bo to juz jest plaga…..

 9. Mekanik masz rację, że znajomości rządzą światem ,ale nie aż tak by niewinnego zapakować do więzienia

 10. Znajomości są po to, że ten kto bogaty i ma układy na policji i w urzędach, może bezkarnie prześladować niewinnego człowieka dzięki znajomościom,tuszuje się różne afery i przestępstwa,ale to niemożliwe,by policja była aZ tak okrutna i prześladowanego za darmo człowieka wsadzić do więzienia.Policja pozwala krzywdzić i niszczyć niewnnym ludziom życie,ale nie aż tak by ich wsadzać za darmo do więzienia,nawet prezydent Andrzej Duda mówił ostatnio o równości traktowania i walce z układami i znajomościami

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

„Piknik Janowski” – Gwiazdami imprezy będą Biała Armia i Cleo
Dni Kraśnika 2022: Zagrają: Alien, Pawkin, Bovska, Organek i Chonabibe
Ogólnopolskie Spotkania Garncarskie w Łążku Garncarskim
Nadbużańska Noc Świętojańska
Festiwal Kultury Rodzinnej w Parku Ludowym. Atrakcji nie zabraknie