Wtorek, 18 czerwca 202418/06/2024
690 680 960
690 680 960

Przekroczył prędkość. Kierujący BMW posiada dwa zakazy prowadzenia pojazdów

Świdniccy policjanci w miejscowości Brzeziczki zatrzymali do kontroli mężczyznę kierującego BMW. Jak się okazało przekroczenie prędkości przez 31-latka to był początek jego problemów, ponieważ nie powinien on w ogóle wsiadać za kierownicę, gdyż posiada dwa aktywne zakazy prowadzenia pojazdów mechanicznych.

W miniony czwartek po południu policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Świdniku sprawdzali prędkości kierujących pojazdami w miejscowości Brzeziczki.

– Do kontroli drogowej zatrzymali kierującego pojazdem marki BMW, który jechał o 17 km/h więcej niż obowiązująca tam prędkość. Za kierownicą pojazdu znajdował się 31-letni mieszkaniec gminy Trawniki. Okazało się, że posiada dwa aktywne zakazy prowadzenia pojazdów ważne do lipca 2025 roku – informuje aspirant sztabowy Elwira Domaradzka ze świdnickiej Policji.

Za przekroczenie prędkości mężczyzna został ukarany mandatem karnym, natomiast za złamanie zakazów prowadzenia pojazdów odpowie przed sądem. Grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

Autor: redakcja

22 komentarze

  1. Prawo wg pis i kolejny zakaz hahahaha ,jełopy to ustanowiły

  2. Znowu że wsi i bmw

  3. a bolid wie że ma zakaz bo narazie prawo z dykty za rządòw Spisu xD

  4. JablkoSandomierskie

    2 zakłady tylko ? To będzie trzeci. A co mu tam. Jak ma hajs za co, płacić mandaty, plecy lub jest synem czy ojcem prezesa to bez znaczenia. Lub może jest bez środków do życia z też mu obojętne. A jeździć przecież trzeba. W Polsce są tacy co mają kilka zakazów, dożywotnie zakazy prowadzenia pojazdów a nonstop jeżdżą, zmieniają samochody, lub posiadają ich kilka.
    Nie ma to jak co tydzień czytać o kimś, kto wpadł a ma zakaz prowadzenia pojazdów. Każda sytuacja jest inna. Tylko wciąż byle jaki obywatel idzie do więzienia za głupoty, zazwyczaj nie stać go na lepszego adwokata. A ten kto ma grubszy portfel może bawić się i szaleć bez karnie.

  5. O nie! Dostanie trzeci zakaz? Biedaczek załamie się z rozpaczy… Serio, za złamanie takiego zakazu poza groźbą więzienia powinna iść ogromna kara finansowa…

Dodaj komentarz