Przejechali przez miasto, aby inni mogli ich sfotografować (zdjęcia)

Wieczorem na ulicach Lublina zauważyć można było wiele klasycznych pojazdów. Ich właściciele uczestniczyli w wydarzeniu #DriveSpot.

W niedzielę pomiędzy godziną 17:00 a 20:00 w Lublinie odbyła się kolejna edycja wydarzenia #DriveSpot. Polega ono na tym, że uczestnicy zabawy przemieszczają się pomiędzy checkpointami, w których ustawieni są fotografowie.

Zadanie polega na tym, aby kierowcy ze swoimi pojazdami załapali się na fotki, pokonując w tym czasie dowolną trasę. Organizatorami wydarzenia byli: Lubelskie Klasyki Nocą i Low Lublin.

(fot. lublin112.pl)

Zobacz również

40 komentarzy

 1. Nie które jak to czarne audi to żadne klasyki na co dzień widzę

 2. Honda wymaga geometrii tylnej osi

  • Taki z Ciebie znawca, a wyłapałeś tylko tylną oś? Myśląc w ten sposób, przednia oś też nadaje się do geometrii. Ale to jest płytkie myślenie prostego człowieka, z którym nie ma sensu dyskutować na ten temat, dlaczego te koła tak wyglądają. Dla Ciebie to auto wygląda na zepsute, a dla kogoś innego wygląda kozacko. A to, że opony zużywają się szybciej to już indywidualna sprawa właściciela. Tego ile kosztuje założenie opony z naciągiem nawet nie będę Ci pisał, bo Twój mózg tego nie ogarnie…

 3. Super. Szkoda tylko że mamy takie władze miasta że zwężają i likwidują jednie w centrum

  • Ale to dzięki zwężonej jezdni samochód będzie jechał wolniej a inni bedą go podziwiać, przy prędkośći 20-30 /godz to nawet rowerzysci nie będą wam tak bardzo przeszkadzali, a ponieważ na Krakowskim Przedmieściu prezydent powiedział że nie ma miejsca na ddr to przygotować sie nalezy na duzy ruch rowerzystów na jezdni własnie. No bo gdzie jak nie na jezdni ???

  • Przeprowadz się na wschód lub do USA tam miasta są dla samochodów , naszczęście u nas powoli idzie cywilizacja i centra miast stają się coraz bardziej przyjazne dla ludzi

 4. Dlaczego dowiadujemy się po czasie.

 5. Audi A3 8L, Maluch EL, Syfik z elpedżi, Golf „GTI” na sam widok którego drogówce z kieszeni wyskakuje pokwitowanie za odebrany dowód (lampy, rejestracja, koła), Poldolot w swojej najbardziej zwieśniaczonej postaci (Caro), Astra Bertone, Miata z popsutym dachem.
  No dobra, są i auta ładne, ale ewidentnie „konie kują, a żaba nogę podstawia”.

  • Zabrakło samochodu typowego ćwoka czyli bmw X3/5.

   • Nieaktualne dane – 3 lata mijają jak X5 sprzedałem i kupiłem coś nowego, tylko trochę mniej się w oczy rzucającego 🙂
    Choć nie powiem – X5 miło wspominam, bardzo fajne auto… niby SUV, a jeździło jak normalna, usportowiona osobówka.
    Ciebie by nie było pewnie stać na komplet opon do X5 (zdaje się 5 za letnie, 7 za zimowe dałem), o utrzymaniu tego auta nie wspominając, to zad boli – ale zaręczam, żaden ćwok dłużej jak sezon X5 nie pojeździ, bo po prostu nie wyrobi na to auto.

    • X5 jest drogie w utrzymaniu właśnie dla takiego ćwoka jak ty, który z byle pierdołą jeździ do serwisu i doją idiotę. Jak o x5 mozesz pisac ze było wyróżniające się z tłumu? Zmieniłeś na nowe, mniej wyróżniające się z tłumu, niech zgadnę, dacia duster? 😁😂 jak taki dureń ma czelność krytykować ludzi z prawdziwą pasją?

    • Hahaha zabolało ***. Popłakałeś się już na forum gazeta. Pl? Poza tym ciebie na nowe opony nie było stać. Pisałeś, że wujek ma wulkanizację i nalewki dostałeś. Bajkopisarzu.

  • A ty pewnie jezdzisz na co dzień rowerem, i szczekasz na samochody, bo chyba nie napiszesz, że masz 50 letniego mustanga. Jakie nudne i bezwartościowe musisz mieć życie, że masz czas pod każdym artykułem pisać swoje mądrości. Takie zero, takie nic, zapryszczone, którego jedynym sensem życia jest siedzenie przed komputerem i hejtowanie. Rozwiązałem zagadkę, Kuba to marik1234.

  • polonezem caro nie jeździł Borewicz? Brakuje tylko dużego fiata…. 🙁

   • Borewicz jeździł „Borewiczem” to jest Polonezem z początku produkcji (MR78) sprzed jego biedawersji (Popular/MR81).
    Caro bez chwytów powietrza na masce to MR93, 15 lat po prawdziwym „Borewiczu”.

 6. Jaja W Majonezie Bez Jaj

  Ale pitolicie….super pomysł , super fury i super zdjęcia. Więcej takich akcji powinno być. Fajna sprawa.

 7. Czerwony maluch LPA, dowód rejestracyjny do zabrania. Ma podrobione teblice rejestracyjne. Chyba że to jakieś nowe, do klasyków teraz dają takie?

 8. I po co to ?? Jedynie orlen ma z teog jakiś zysk, a tak jeżdżą bez sensu i celu i nas trują.

 9. Toż to same szroty, mistrzów prostej były.

 10. A te dwie Hondy mają nielegalne, krótkie tablice rejestracyjne.

 11. Wiecie co, zamiast napisać ,że fajne, że powinno być więcej takich akcji to opluwacie jak tylko możecie – człowiek człowiekowi wilkiem.

  • Fajny to jest ten Eldorado, Garb, Golf I czy 126p z pierwszej serii. W Caro, Parchu EL czy Golfie i Syfiku po agrotuningu nie ma nic fajnego.

 12. na mecie tego targowiska próżności policjant powinien zatrzymać co najmniej kilka dowodów rejestracyjnych

 13. Dlaczego nie ma komentarzu o bezsensowności takiej akcji, czy o tym, że będą ono korkować miasto, albo o tym, że niech sobie pojeżdżą dookoła zalewu?

 14. Co po tych ograniczeniach, skoro 99,99% przejazdów z niedozwoloną (powyżej prędkości dopuszczalnej) prędkością uchodzi bezkarnie?
  W strefach 30, czy obszarach zamieszkania to nawet rowerzyści przekraczają dopuszczalną prędkość.
  A co do ograniczeń na takich drogach, to nie podoba mi się to. Ale nie dlatego, że projektanci/organizatorzy ruchu nie mają racji, ale dlatego, że takie przykłady będą wykorzystywane jako przykład „bzdurnych” ograniczeń prędkości. I gdy następnym razem będzie np dyskusja o wysokości mandatów czy fotoradarach to nie będzie się mówiło o tych pędzących 80km/h pod szkołą, lecz o „głupich” ograniczeniach na bezkolizyjnych, dwujezdniowych drogach.

 15. No i przez te ich parady zaj…ane całe centrum wczoraj było że od Placu Wolności do 3-go Maja 35 się jechało. Brawo Policji która pokierowałaby ruchem 0 ( zero)

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.8761zł -0.55%
  • GBP 5.0374zł -0.07%
  • EUR 4.5498zł -0.27%
  • CHF 4.2448zł -0.29%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  Spektakl słowno – muzyczny „Nasz papież” w Katolickim Uniwersytecie Lubelskim
  Targi marki Festool w Lublinie. Przedstawią rozwiązania dla branży stolarskiej i budowlanej
  Nabór do drużyny cheerleaderek – Perełki Tytanów
  „Obieraczki kapuściane” w Muzeum Wsi Lubelskiej
  Uroczyste obchody 81 rocznicy masowego mordu w Szczuczkach