Przejechali przez miasto, aby inni mogli ich sfotografować (zdjęcia)

Wieczorem na ulicach Lublina zauważyć można było wiele klasycznych pojazdów. Ich właściciele uczestniczyli w wydarzeniu #DriveSpot.

W niedzielę pomiędzy godziną 17:00 a 20:00 w Lublinie odbyła się kolejna edycja wydarzenia #DriveSpot. Polega ono na tym, że uczestnicy zabawy przemieszczają się pomiędzy checkpointami, w których ustawieni są fotografowie.

Zadanie polega na tym, aby kierowcy ze swoimi pojazdami załapali się na fotki, pokonując w tym czasie dowolną trasę. Organizatorami wydarzenia byli: Lubelskie Klasyki Nocą i Low Lublin.

(fot. lublin112.pl)

Zobacz również

40 komentarzy

 1. A te dwie Hondy mają nielegalne, krótkie tablice rejestracyjne.

 2. Wiecie co, zamiast napisać ,że fajne, że powinno być więcej takich akcji to opluwacie jak tylko możecie – człowiek człowiekowi wilkiem.

  • Fajny to jest ten Eldorado, Garb, Golf I czy 126p z pierwszej serii. W Caro, Parchu EL czy Golfie i Syfiku po agrotuningu nie ma nic fajnego.

 3. na mecie tego targowiska próżności policjant powinien zatrzymać co najmniej kilka dowodów rejestracyjnych

 4. Dlaczego nie ma komentarzu o bezsensowności takiej akcji, czy o tym, że będą ono korkować miasto, albo o tym, że niech sobie pojeżdżą dookoła zalewu?

 5. Co po tych ograniczeniach, skoro 99,99% przejazdów z niedozwoloną (powyżej prędkości dopuszczalnej) prędkością uchodzi bezkarnie?
  W strefach 30, czy obszarach zamieszkania to nawet rowerzyści przekraczają dopuszczalną prędkość.
  A co do ograniczeń na takich drogach, to nie podoba mi się to. Ale nie dlatego, że projektanci/organizatorzy ruchu nie mają racji, ale dlatego, że takie przykłady będą wykorzystywane jako przykład „bzdurnych” ograniczeń prędkości. I gdy następnym razem będzie np dyskusja o wysokości mandatów czy fotoradarach to nie będzie się mówiło o tych pędzących 80km/h pod szkołą, lecz o „głupich” ograniczeniach na bezkolizyjnych, dwujezdniowych drogach.

 6. No i przez te ich parady zaj…ane całe centrum wczoraj było że od Placu Wolności do 3-go Maja 35 się jechało. Brawo Policji która pokierowałaby ruchem 0 ( zero)

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Klimat mazurskich jezior w Opolu Lubelskim, czyli impreza „Szanty i ryby”
Żniwowanie w skansenie: W lnianych strojach i z kosami w dłoniach ruszą do pracy
Pokazy symulatora dachowania oraz wystrzału poduszki powietrznej
Koncert Marcina Stycznia w Parku Dźwięków. Będą też zajęcia o ziołach
Muzyka, leżaki, jedzenie, kawa i napoje: Chillout Festiwal 2021