Czwartek, 23 maja 202423/05/2024
690 680 960
690 680 960

Przejechał przez ogrodzenie, zatrzymał się na piwniczce. Miał ponad promil alkoholu w organizmie

Nietrzeźwy kierowca forda uszkodził ogrodzenie, wjechał na prywatną posesję i zakończył jazdę na piwniczce. Mężczyzna za swój wyczyn już wkrótce odpowie przed sądem.

Zdarzenie miało miejsce w nocy z soboty na niedzielę w jednej z miejscowości w gminie Kock w powiecie lubartowskim. Z rozmowy ze zgłaszającym właścicielem posesji wynikało, ze mężczyzna ujął nietrzeźwego kierowcę forda, który zniszczył mu ogrodzenie posesji.

– Na miejsce natychmiast pojechali policjanci z Komisariatu Policji w Kocku. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 23-latek stracił panowanie nad samochodem, wjechał w ogrodzenie a następnie piwnicę, na której zakończył swoją jazdę, uszkadzając auto. Policjanci sprawdzili stan trzeźwości młodego kierowcy, okazało się, że ma ponad promil alkoholu w organizmie. Mundurowi zatrzymali mężczyźnie prawo jazdy oraz dowód rejestracyjny uszkodzonego samochodu, który został odholowany – informuje sierżant sztabowy Jagoda Stanicka z lubartowskiej Policji.

Już wkrótce 23-letni mieszkaniec Kocka odpowie za swoje nieodpowiedzialne zachowanie przez sądem. Za kierowanie samochodem w stanie nietrzeźwości grozi mu nawet do 3 lat pozbawienia wolności, sądowy zakaz kierowania pojazdami i wysoka grzywna.

5 komentarzy

 1. Herr Tusk fur deutschland

  Takie są skutki spożywania alkoholu

 2. A mógł menelek pojechać rowerem i niewielu by to nie przeszkadzało i nikomu by się krzywda nie stała. Najwyżej by sobie gębę rozbił. To nie. Nasza dzielna policja za swój główny cel wzięła pijanych rowerzystów.

 3. Przejechał przez ogrodzenie, zatrzymał się na piwniczce – tego jeszcze „nie grali”.
  Normalny talent !!!

 4. Dziadek Józek ze Slamsowa

  Za kierowanie samochodem w stanie nietrzeźwości grozi mu nawet do 3 lat pozbawienia wolności, sądowy zakaz kierowania pojazdami i wysoka grzywna. – teoretycznie, hipotetycznie, prawdopodobnie…

 5. Może chciał się dobrać do tej piwniczki z miodem.

Dodaj komentarz