Sobota, 18 maja 202418/05/2024
690 680 960
690 680 960

Przejazd w Motyczu jednak nie zostanie zamknięty. Przynajmniej na razie

Zaplanowane na dzisiejszy wieczór zamknięcie przejazdu kolejowego w Motyczu zostało odwołane. Prace mają zostać przeprowadzone w innym terminie.

W piątek 22 stycznia o godzinie 18:00 miały się rozpocząć kolejne prace w obrębie przejazdu kolejowego w Motyczu. Znajduje się on na drodze powiatowej prowadzącej przez Sporniak i Palikije do Wojciechowa. W związku z tym wykonawca zapowiadał wstrzymanie na kilka dni ruchu pojazdów w tym miejscu.

Objazd miał prowadzić drogami gminnymi a następnie przez przejazd kolejowy, zlokalizowany kilometr dalej w stronę Miłocina. Otrzymaliśmy jednak informację, że planowane roboty się nie odbędą. Przynajmniej na razie.

Jak nam przekazano, z powodów technicznych prace z tym miejscu zostały odwołane. Będą jednak przeprowadzone w późniejszym terminie. Na razie jednak dokładna data ich rozpoczęcia nie jest jeszcze znana.

(fot. lublin112/zdjęcie ilustracyjne)

2 komentarze

  1. nie bój nie bój ..o tak zamkną nie długo tyle że nie na parę dni tylko pewnie tygodni;] całe pkp!

  2. Ach, te precyzyjne plany budowniczych kolei! Tak samo można zegarek ustawiać wg przejazdów pociągów. Z napięciem czekamy na kolejny termin, chyba że Franio sprostuje, że to w Miłocinie mają zamykać.