Wtorek, 23 lipca 202423/07/2024
690 680 960
690 680 960

Postanowił podriftować na rondzie, wszystko obserwowali policjanci. 20-latek odjechał z mandatem (wideo)

Na sprawdzenie swoich umiejętności wybrał sobie jedno z najruchliwszych skrzyżowań w mieście. Nie spodziewał się jednak, że od razu ruszą zanim policjanci. Młody mężczyzna został ukarany mandatem.

W czwartek w godzinach popołudniowych na rondzie u zbiegu ul. Przemysłowej i Janowskiej w Kraśniku młody mężczyzna postanowił podriftować swoim BMW. Na sprawdzenie swoich umiejętności wybrał sobie jedno z najruchliwszych skrzyżowań w mieście, zlokalizowane u zbiegu dróg krajowych nr 19 i 74. Jak wyjaśniali kierowcy, nie był to pierwszy raz, kiedy dostrzegli to auto pokonujące owe rondo w ten sposób.

Tym razem jednak skrzyżowanie znajdowało się pod czujnym okiem funkcjonariuszy drogówki. Kiedy dostrzegli oni kierowcę wprowadzającego BMW w poślizg, od razu ruszyli za nim. Jak wyjaśnia mł. asp. Paweł Cieliczko z Komendy Powiatowej Policji w Kraśniku, mężczyzna stwarzał zagrożenie dla innych uczestników ruchu drogowego dlatego też podjęli działania mające na celu jego zatrzymanie.

Po kilkuset metrach, przy użyciu sygnałów świetlnych, pojazd został zatrzymany. Kierowcą okazał się 20-letni mieszkaniec powiatu kraśnickiego. Funkcjonariusze ukarali go mandatem karnym w wysokości 200 złotych.

(wideo – nadesłane)

29 komentarzy

 1. to jeszcze policja sobie powinna mandat dać za przekroczenie prędkości przed podjęciem interwencji i włączeniem sygnałów świetlnych/dźwiękowych. najpierw go gonili, dopiero później bomby włączyli i rozpoczęli interwencję.

 2. Byłby głupi gdyby przyjął.

  • I dla takich jak ty powinni jednak wprowadzić obowiązek przyjmowania mandatów. Bezstresowo wychowanyś wydaje ci się ze jesteś nieomylny?

   • O komuszek dał głos. Brawo

   • O jest jeszcze jakiś zwolennik . Obowiązek przyjmowania mandatu ha ha ha coś dla społeczniaków. Na moim osiedlu jest taki. Przeszkadzały mu auta parkujące wzdłuż drogi prowadzącej do garaży podziemnych. Co zrobił? Wziął farbę i namalował jakieś linie (niby zakaz parkowania). Teraz jego żona kilka razy autem na tych liniach stała …tak to jest jak wszystko ma się za jajka

  • Jest głupi, nie widać na filmie?

  • Krystian from Dżamajka

   Ja tam żadnego driftu nie widziałem. Ten gnojowóz ledwo się turlał

 3. Znacznie ciekawszy byłby ten filmik gdyby buraczek w międzyczasie przywalił w jakiś mocny słup.

 4. Wyrazy podziękowania dla Policji . Jeśli ktoś myśli inaczej zapraszam na Miejskie targowisko i posłucha pisku opon ryku silnika .Moze o godzinie 13 czy 17 to jeszcze ujdzie lecz już o 01:45 i następnie o 02:00 to już horror .Zabrac powinni prawko najpierw na 3 miesiące a następnie dożywotnio

 5. Bez przesady z tym zagrożeniem dla innych uczestników ruchu. Przejechał pięknie czysto a więc mam wrażenie, że nie pierwszy raz to robił. Na szczęście są młodzi ludzie, którzy mają ochotę poćwiczyć panowanie nad swoim autem. Mniej boję się takiego człowieka za kierownicą niż pana w kapeluszu albo kobietę, która wciska przy każdym biegu gaz w podłogę bo jej tak wygodniej mając but na wysokim obcasie. Panowie policjanci rozsądku trochę.

 6. Wieś się bawi 😀

Z kraju

Sport