Wtorek, 18 czerwca 202418/06/2024
690 680 960
690 680 960

Przed ratuszem stanęły plansze z korzyściami nowego studium zagospodarowania Lublina (wideo)

W czwartek prezydent Lublina wyjaśniał, jakie korzyści dla poszczególnych dzielnic niesie wprowadzone niedawno nowe studium zagospodarowania przestrzennego miasta. Jak tłumaczył, dokument ten obejmuje teren całego Lublina a nie tylko Górek Czechowskich.

26 komentarzy

  1. „Patrzcie robole! Tak to z developerami ustalilismy i tak ma byc. Wasze zdanie sobie mozecie wsadzic w buty. Wy macie tylko pracowac i oddawac ponad polowe wyplaty na utrzymanie panów. Koniec gadania,wracajcie do roboty”

  2. Mają jakieś logo dewelopera? 🙂 Lublin miastem inspiracji deweloperami.

  3. Jak sobie mieszkańcy wybrali tak mają.

  4. żenujące!!!!!!!!!!!!

  5. Ekspertyza z Górek Czechowskich ma być dopiero gotowa we wrześniu, a pan prezydent już teraz przepchnął zmianę studium na korzyść dewelopera. Pytam dlaczego?

  6. wiadomo POkemony = oszuści i złodzieje

  7. Jestem mieszkańcem bloku przy ul. Melomanów wybudowanego przez TBV i mieszkając już ponad rok zaobserwowałem ,,jakość” z jaką deweloper realizuje inwestycje-wszystko po taniości. Po jakimś czasie wszystko wychodzi: zapadlisko na placu zabaw po deszczu, przeciekające dachy i ściany poniżej gruntu, zepsute furtki nawet wysypany kamień wzdłuż chodników to nie ,,kamyk ozdobny”, tylko jakiś żwir albo gruz stosowany na podbudowę dróg. Tak więc budowa parku będzie pewnie wyglądała podobnie.