690 680 960

Przed dzielnicowym schował się w pudełku po telewizorze plazmowym

Na 7 miesięcy do zakładu karnego trafił 35-latek poszukiwany przez policjantów z Biłgoraja. Mężczyzna próbował uniknąć zatrzymania chowając się w pudełku po telewizorze, stojącym na piecu kaflowym.

W minioną środę rano policjanci z Biłgoraja udali się do miejsca zamieszkania poszukiwanego 35-latka. Mundurowi jednak nie zastali tam mężczyzny.

35-latek ukrywał się przed organami ścigania od drugiej połowy lipca tego roku. Był on dobrze znany policjantom z uwagi na swoją kryminalną przeszłość. Mężczyzna był wielokrotnie karany, między innymi za pobicie, kradzież, posiadanie narkotyków i nie wywiązywanie się z obowiązku alimentacyjnego.

Mundurowi ustalili, że poszukiwany może przebywać u znajomego 45-latka. Na miejscu, policjanci zauważyli przez okno, że 35-latek znajduje się w domu. Drzwi do budynku były zamknięte, a właściciel w widocznym stanie nietrzeźwości nie reagował na polecenia otworzenia drzwi. Policjanci w związku z powyższym o pomoc poprosili straż pożarną, która po przybyciu na miejsce siłowo otworzyła drzwi.

Jak się okazało, 35-latek ukrył się przed policjantami w pudełku po 48 calowym telewizorze plazmowym, które znajdowało się na piecu kaflowym. Mężczyzna został zatrzymany i przewieziony do komendy a następnie do zakładu karnego, gdzie spędzi 7 miesięcy. W chwili zatrzymania znajdował się w stanie nietrzeźwości, miał w organizmie prawie 3 promile alkoholu.

(fot. pixabay.com)

13 komentarzy

 1. Czy to na pewno był telewizor plazmowy? Już od kilku dobrych lat plazmy nie są produkowane… Teraz są głównie ledy, oledy, qledy.
  I jak w ogóle do niego wlazł? Może trzymał to opakowanie tyle lat na wypadek takiej wizyty?

 2. nie ma plazmy 48 cali

 3. Taki chojrak ?? A przed karą ucieka jak szczur z pokładu, dzieci napykał a łoźyć nie potrafi.
  Z kręgosłupa kaźdy ch***j potrafi spuścić , tylko wychować na porządnego człowieka to przerasta moźliwości.

 4. „Już od kilku dobrych lat plazmy nie są produkowane…” „nie ma plazmy 48 cali” Coś mi tu śmierdzi, to pewnie jakaś dziennikarka prowokacja bo nie nie zgadza się rzeczywistością 🙂
  PS. Potwierdza to fakt że przestępcy to ludzie z IQ kwiatka doniczkowego.

 5. Musiał być niezły suchoklates,że zmieścił się w pudełku o grubości ok.20cm☺

  • Franek w orgii z klawiaturom....Śpiem sam z mnom.

   Toż to tylko anorektyk mieści się w takim pudełku plazmy,czy leda. On też chyba jest anorektykiem,to by się zgadzało.

 6. Głupi uśmiech na piance piwa

  Może to było pudełko po Rubinie? To bym uwierzył… ?

 7. Cienki Bolek

 8. Taki zachudobiony to w pace odżyje,doborowe towarzystwo i dobre jadło.

 9. To ********* z gromady

Kursy walut

 • USD 3.975zł -0.05%
 • GBP 5.0198zł 0.11%
 • EUR 4.3542zł -0%
 • CHF 4.5175zł 0.12%

Polub nas