690 680 960

Przechodziła przez przejście dla pieszych, została potrącona przez volkswagena. Dwa podobne wypadki w Lublinie (zdjęcia)

Na ul. Bursztynowej przechodząca przez przejście dla pieszych kobieta została potrącona przez samochód osobowy. Wcześniej podobne zdarzenie miało miejsce na ul. Ewangelickiej.

Do zdarzenia doszło w środę około godziny 18:20 na ul. Bursztynowej w Lublinie. W pobliżu supermarketu Stokrotka samochód osobowy potrącił pieszą. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Jak wstępnie ustalono, kierujący volkswagenem mężczyzna jechał w kierunku ul. Filaretów. Potrącił znajdującą się na przejściu dla pieszych kobietę. Poszkodowana została przetransportowana do szpitala.

Na miejscu pracują policjanci, którzy ustalają szczegółowe okoliczności wypadku. Początkowo ul. Bursztynowa była całkowicie zablokowana. Obecnie ruch odbywa się wahadłowo jednym pasem jezdni.

Jest to już drugie tego typu zdarzenie w ciągu ostatniej godziny na terenie Lublina. Na ul. Ewangelickiej, w rejonie skrzyżowania z ul. Jasną, potrącony został mężczyzna. Na miejscu również pracują policjanci.

(fot. lublin112)

25 komentarzy

 1. No trzeba być bezmózgiem żeby pisać takie hejty na osobę poszkodowana w wypadku, nikt nie chciałby być na jej miejscu… a to że przyjechała wszelka możliwa pomoc to chwała im za to, pl inaczej byś śpiewał jak by to dotyczyło ciebie albo twoich bliskich.

 2. kiedy wkońcu kara śmierci za rozjeżdzanie ludzi na pasach ?

 3. Polski Związek Kołnierzy Wymiętych

  Potrącić pieszego na PDP na ulicy, gdzie jest 8 progów zwalniających, gdzie są skrzyżowania równorzędne, a samochody toczą się najwyżej 30 km/h na godzinę.

  Nie ma rzeczy tak beznadziejnej, do której nie byliby zdolni lubelscy posiadacze prawa jazdy.

 4. Jeśli chodzi o potrącenie na Bursztynowej – nie wiem nie widziałem…Natomiast zdarzenie na Ewangelickiej wręcz przeciwnie, więc nie zgadza się, że to podobne zdarzenie…Pojazd wyjeżdżał w lewo z ul. Jasnej w Ewangelicką, kierowca popatrzył w lewo i wychylił się w prawo nic nie jechało więc ruszył. W tym samym momencie pan chciał przedostać się na drugą stronę ulicy w kierunku murku z kwiatami, ale nie robił tego na przejściu lecz na skrzyżowaniu …WSZEDŁ PROSTO POD KOŁA NA SZCZESCIE PREDKOSC NIEWIELKA więc i uszczerbek miejmy nadzieję niewielki.

Kursy walut

 • USD 4.5111zł 0.02%
 • GBP 5.4497zł -0.08%
 • EUR 4.6884zł -0.23%
 • CHF 4.7729zł -0.17%

Polub nas

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Walka o drugie z rzędu zwycięstwo na własnym parkiecie, konkurs „Rzuty za buty” i bezpłatny popcorn, czyli kolejny mecz koszykarskiej Lublinianki już w niedzielę
Zbiórka na rzecz psychiatrii dziecięcej
Zbiórka darów dla potrzebujących w Ukrainie
CITY TRAIL nad Zalewem Zemborzyckim po raz drugi
FILM „SUPERHEROES”. Wolontariuszom oraz osobom zaangażowanym w pomoc Ukrainie…