690 680 960

Przechodził przez przejście, został potrącony przez kierującą volkswagenem (zdjęcia)

W środę rano na jednym z przejść dla pieszych na ul. Diamentowej doszło do potrącenia pieszego. Na szczęście w zdarzeniu nikt poważnie nie ucierpiał.

Do zdarzenia doszło w środę około godziny 8:30 na ul. Diamentowej, na wysokości Lidla. Policjanci otrzymali zgłoszenie o zdarzeniu drogowym z udziałem pieszego.

Na miejscu ustalono, że kierująca pojazdem marki Volkswagen poruszająca się w kierunku ul. Zemborzyckiej potrąciła znajdującego się na pasach mężczyznę.

Na szczęście w zdarzeniu nikt poważnie nie ucierpiał i zostało ono zakwalifikowane jako kolizja. Trwa ustalanie jej szczegółowych okoliczności. Nie ma utrudnień z przejazdem.

(fot. lublin112.pl)

16 komentarzy

 1. No i kolejna zdenerwowana w ciąży ?? czy zagapiła się na SM.

 2. Cała Polska przeciw PIS i PO

  I cyk 1500

  • Nie mniej niż 1,5 tys. zł mandatu:

   – za kolizję, w której odniesione zostaję lekkie obrażenia ciała (niewymagające hospitalizacji powyżej 7 dni);

 3. A ja sądzę po obserwacji, że ilość potrąceń się zwiększy. Ja rozumiem pierwszeństwo pieszych na przejściu. Ale nie rozumiem braku wyobraźni coraz większej ilości ludzi, którzy przekonani o prawie pieszego włażą na przejście gwałtownie, bez spojrzenia się na drogę, nierzadko w miejscu gdzie przy chodniku są krzaki, wyższe obiekty itp. nie zawsze jest widać czy w okolicy przejścia ktoś idzie. A już nagminne przez bezśnieżne dni, widok rozpędzonych rowerzystów. Jadąc ulicą kierowca auta dojeżdżając do przejście jeszcze nikogo nie zobaczy, a nagle zjawia się rozpędzony rowerzysta. Czym się to kończy? hamowanie z piskiem opon ponieważ rowerzysta jest pewny pierwszeństwa i bez spojrzenia, ślepo wjeżdża na przejście. Polecam pojeździć po Łęcznej. Masakra . Lub przejechać się główna dwupasmówka Łęcznej. Sporo przejść dla pieszych. Jeszcze więcej pieszych niezniszczalnych sądzących że samochód zatrzyma się błyskawicznie

  • statystyki z litwy mowią co innego . polskich jeszcze ni widziałem. zobaczymy

  • Jak sprawia Ci trudność zatrzymanie się przed przejściem dla pieszych, to dla dobra ludzkości oddaj prawo jazdy do właściwego wydziału komunikacji. Ja nie mam absolutnie żadnego problemu z pieszymi i nigdy nie byłem nawet bliski potrącenia któregoś z nich. Natomiast codziennie widzę, jak wielu posiadaczy prawa jazdy jeździ jak święte krowy, których żadne przepisy ruchu drogowego nie dotyczą, za to są zawsze pierwsi to upominania i pouczania innych.

   Jeśli zaś chodzi o pieszych, to akurat w tym kraju muszą często myśleć za siebie i za baranów za kierownicą, którzy np. nie wiedzą, że nie można wyprzedzać i omijać na PDP. Na YT jest mnóstwo filmów, na których tylko i wyłącznie ostrożność i rozwaga pieszego uchroniła go przed potrąceniem.

  • Podpis elektroniczny

   Szczególnie bez wyobraźni ludzie co w życiu nie siedzieli za kółkiem i sądzą że kierowca widzi wszystko w obrębie 360 ° i zatrzyma się na 3 metrach.
   Pozostaje tylko uważać bo już o prędkości nie wspomnę.

  • To się nazywa wtargnięcie na przejście dla pieszech. Polecam zamontować sobie dobrą kamerkę bo inaczej ciężko coś takiego udowodnić.

   • Dziadek ze Slamsowa

    Nie chwaląc się mam rejestrator jazdy, który zapisuje obraz z 3 kamer jednocześnie i w dobrej jakości.
    A przy tym niedrogi bo niecałe 3 stówy.

  • Akurat patrząc na to jak poruszają się „kierowcy” z Łęcznej nie potrzeba im jakichkolwiek przepisów, żeby zwiększać ilość niebezpiecznych zdarzeń.

 4. No kurde ,porąbane mandaty nie pomogły w bezpieczeństwie???

Kursy walut

 • USD 4.4492zł -0.93%
 • GBP 5.461zł 0.08%
 • EUR 4.685zł -0.09%
 • CHF 4.7576zł -0.01%

Polub nas

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Mikołajkowe szkolenie dla kierowców w ODTJ
Mikołajki z myślą o seniorach i osobach z niepełnosprawnościami
Zaproszenie na terenowe akcje poboru krwi
A może tak w ostatnim miesiącu roku warto odwiedzić Teatr Muzyczny? Sprawdź!
Mikołajki w VIVO! Lublin