Wtorek, 21 maja 202421/05/2024
690 680 960
690 680 960

Protestowali przeciwko budowie zapory na granicy polsko-białoruskiej. Chodzi o jej wpływ na środowisko (zdjęcia)

Aktywiści z ruchu Extinction Rebellion żądają zatrzymania prac przy budowie muru na granicy i porzucenia tego projektu. Przekonują, że inwestycja będzie miała zgubny wpływ na środowisko naturalne Puszczy Białowieskiej.

76 komentarzy

 1. Młodzież która nie zna smaku komuny….jak ją pozna odechce się głupot

 2. No patrzajta, a wielki Mór chiński jakoś ekologom nie przeszkadza…

 3. Protestujcie sobie na Białorusi. To od ich strony pchają się do nas przez granice. Gdyby nie oni to nikt nic by nie budował.

 4. A ze na Białorusi kilka metrów dalej w lesie maja swoje ogrodzenie to eko fanatycy nie wiedzą?? Przecież żaden żubr czy rys tego nie przejdą,

  • Ryś przejdzie, zasuwa po drzewach jak nienormalny, to i ogrodzenie go nie powstrzyma.

 5. Wyłapać i na przymusowe leczenie psychiatryczne ekooszołomów.

 6. Punkt not dead ! 6-7 osób widać jaki ten temat ma wpływ na społeczeństwo ! Rodzice i dziadkowie będą się za was wstydzić dzieci !

 7. Dlaczego ta rozłożona na derce jest ubrana???

 8. Lewicową młodzież nie wie jaka jest infrastruktura kilkadziesiąt metrów dalej. Zwierzątka tak bezpieczeństwo to jakoś tam będzie. Smutne.

 9. Dlaczego o tym piszecie? To marginalny incydent. Zabawa 11 młodych ludzi zupełnie bez znaczenia, a tu taki artykuł.

  • I bardzo dobrze, że piszą. Wiesz co to jest obiektywizm? Czy TVPis już ci mózg zżarło totalnie? Pisali o budowie muru, więc piszą też, że ktoś się temu sprzeciwia. To jest właśnie przykład, że są jeszcze w tym kraju niezależne i obiektywne media, które przedstawiają wszystko to, co się wokół dzieje, a nie tylko tematy przychylne tej czy tamtej stronie.

 10. Po wygladzie widac, ze to idioci !!