Czwartek, 25 kwietnia 202425/04/2024
690 680 960
690 680 960

Próbowała targnąć się na życie, desperatkę odnaleźli policjanci

Kryminalni z Lublina odnaleźli kobietę, która próbowała się targnąć na życie. 42-latka została przewieziona do szpitala i trafiła pod opiekę lekarzy.

W środę po południu policjanci z III komisariatu przyjęli zgłoszenie, z którego wynikało, że 42-latka zamieściła na portalu społecznościowym wpis o zamiarze popełnienia samobójstwa. Z relacji rodziny wynikało, iż kobieta nagle wyszła z domu i odjechała samochodem.

W akcję poszukiwawczą natychmiast zaangażowano policjantów z komisariatu oraz kryminalnych z Komendy Miejskiej Policji w Lublinie. Mundurowi odnaleźli pojazd należący do kobiety przy wjeździe do lasu w okolicy Lublina. Policjanci wspólnie z rodziną zaczęli przeszukiwać teren kompleksu leśnego. Kryminalni po przejściu blisko 3 kilometrów w głąb lasu, zauważyli w zaroślach leżącą osobę. Była to zaginiona 42-latka.

Kobieta próbowała targnąć się na życie. Jak się okazało, podczas samobójczego zamachu zerwał się pasek, a 42-latka upadając, uderzyła głową o podłoże i na kilka minut straciła przytomność. Mieszkanka Lublina nie mogła poruszać się o własnych siłach. Kryminalni udzielili jej pierwszej pomocy przedmedycznej i na miejsce wezwali zespół ratownictwa medycznego. Kobieta została odwieziona do jednego z lubelskich szpitali i trafiła pod opiekę lekarzy.

(fot. lublin112.pl – ilustracyjne)

9 komentarzy

  1. No to jak odwieźli ją do Abramowic to dopiero teraz zobaczy co to znaczy piekło na ziemi…

  2. III Komisariat jest od dawna chlubą Lublina. Ich wzywają na posiłki gdy inne komisariaty nie dają rady. Szacun!

  3. Jak ja musieli gnębić, że tak chciała rozwiązać problemy…

  4. Z artykułu to nie wynika, za daleko idące wnioski Pan wyciąga.

  5. Znawca nie oceniaj jak nie wiesz .Czasami nikt nikogo nie gnębi a człowiek nie chce żyć . Przyczyną może być depresja a nie działanie otaczających osób.

  6. Xx mnie gnębią już przeszło 10 lat,ale wciąż żyje, choć znikąd nie mam pomocy,bo nie mam znajomości na policji i w urzędach

  7. Zdolna baba. Facebook’a potrafi obsłużyć ale pasek już nie.

Z kraju