Niedziela, 19 maja 202419/05/2024
690 680 960
690 680 960

Prezydent Andrzej Duda: „Wzywam Pana Premiera i członków Rady Ministrów do respektowania polskiego porządku prawnego”

Na sytuację związaną z mediami publicznymi zareagował prezydent Andrzej Duda. – W związku z dzisiejszymi działaniami ministra kultury dotyczącymi mediów publicznych wzywam Pana Premiera i członków Rady Ministrów do respektowania polskiego porządku prawnego – napisał prezydent Andrzej Duda w piśmie skierowanym do Donalda Tuska.

40 komentarzy

 1. Dobrodziej frasobliwy

  Panie prezydencie Duda… a nie cieszy się pan z tego, że nie będzie pan musiał przed panem prezesem na klęczkach o zgodę na cokolwiek, pytać ?

  P.S. Mam takie zdjęcie, na dowód moich słów. Szkoda, że nie ma tu możliwości przesyłania fotek.

 2. ALE KABARET MALINIAK ŁAMIĄCY KONSTYTUCJĘ WZYWA DO JEJ PRZESTRZEGANIA TVPISS KTÓRA JEST GORSZĄ PROPAGANDĄ NIŻ ZA KOMUNY KRZYCZY ŻE ŻĄDA WOLNYCH MEDIÓW SORY ALE TU NIE MA PODJAZDU XDD

 3. król Stefan Łagodny

  WZYWAMY PANA PREZYDENTA DO – nie pchania NOSa w nie swoje sprawy i OBIEKTYWIZM w działaniu i podpisywaniu dokumentów ! Kadencja się KOŃCZY !!!

 4. To się obudził…

 5. Panie prezydencie Duda: wzywać to może sąd, a dawniej byle ormowiec. Obecnie coraz chętniej zastępowany przez „rycerzy” Chrystusa (przypominam: na pół Żyda, na pół nie wiadomo kto)..

 6. prezes zarządził żeby Duda dał głos, i dał.

 7. Nic nie podpisze pan prezydent i na pewno nie będzie się słuchał ryżego.

 8. Mam nadzieję że szybko ruszy śledztwo w sprawie wyborów i magicznych głosów m.in z DPS’ów lub umarłych co powstali aby na Adrianka zagłosować i skończy się to durne tytułowanie tego klauna,

 9. Biedny, miał szansę zachować się jak trzeba, ale nie- nadal jest marionetką Jarosława

 10. anżeju paczaj i ucz się, Polska właśnie wstaje z kolan.

Dodaj komentarz