Prezes Sądu Rejonowego w Biłgoraju zakażony koronawirusem. Jego najbliższych objęto kwarantanną

We wtorek wyszło na jaw, że jednym z mieszkańców naszego regionu, u którego stwierdzono zakażenie koronawirusem, jest prezes Sądu Rejonowego w Biłgoraju. Zbigniew Łupina jest również członkiem Krajowej Rady Sądownictwa.

Jedną z osób z województwa lubelskiego, u których potwierdzono zakażenie koronawirusem, jest prezes Sądu Rejonowego w Biłgoraju Zbigniew Łupina. Jest on również członkiem Krajowej Rady Sądownictwa. Informację o ty przekazał rzecznik KRS Maciej Mitera dodając, że wszyscy członkowie rady postanowili przejść kwarantannę.

Ma to związek z odbywającym się w ubiegłym tygodniu posiedzeniem Krajowej Rady Sądownictwa. W obradach, które trwały od wtorku do czwartku, brał udział również Zbigniew Łupina. Wtedy nie było jeszcze wiedzy, że biłgorajski sędzia może być zakażony. Sanepid ustala, z kim w ostatnim czasie sędzia miał jeszcze kontakt.

Prezes Sądu Rejonowego w Biłgoraju mieszka w jednej z miejscowości w powiecie lubelskim. Jak nam przekazano, mieszkańcy wiedzą o sytuacji.

(fot. lublin112)

Zobacz również

16 komentarzy

 1. Nooo takich to badajo! Wybrańców narodu…

 2. „w jednej z miejscowości powiatu lubelskiego” – super precyzyjna informacja… Takich miejscowości jest kilkadziesiąt. Pomoc przy ograniczaniu rozprzestrzeniania normalnie 10/10.

 3. No kurde jakbym wiedzial ze to moj sasiad to zglosilbym sie do sanepidu ale zwalczanie zarazy no masakra.

 4. Pewnie trzeba było odroczyć rozprawę więc mu zdiagnozowano. W okresie w którym w Polsce na korono wirusa zmarło schorowanych 5 osób innych kilka tysięcy zmarło na raka ale to nie jest problem jak widać bo to z powodu tych pięciu zatrzymali gospodarkę. Biznes jest brutalny a zwykli ludzie się nie liczą. Pamiętajmy jednak że to wszystko dla naszego dobra.

 5. Czas na kastę ! W społeczeństwie jesteście jak święci, wybrańcy nic wam nie grozi. Wielu ludzi skrzywdziliście swoim nie słusznym wyrokiem wydając go jak maszyny i nie ponosząc żadnych konsekwencji . W obliczu choroby i nieszczęść jesteście taką samą ,, sztuką,, ( bydła ) jak my. Pamiętajcie ,że krzywda i zło które robicie powróci do was dwukrotnie . Mamona i znajomości we wszystkich sytuacjach wam nie pomogą. Czas na pokutę ! ( ,, pozdrawiam,,Lkr )

  • To akurat jeden z kasty wybranych i namaszczonych przez PiS.
   Tak więc trafiłeś jak kula w płot prawacki trollu.

   • O ile nie zgadzam się z Twoim przedmówcą, żeby oceniać kogoś przez jego chorobę tak i zwrócę Ci uwagę, że sędzia był wystawiony przez Kukiz`15. Widzę, że jest Ci daleko do obiektywizmu. Obaj robicie na chorym człowieku politykę.

   • Ty co pozjadales wszystkie rozumy nie obrażaj.

 6. Prezes Sądu- jubiler- możliwy taki relantionship? Mieszkaniec powiatu lubelskiego, to całkiem blisko, ale mogę się mylić.

 7. Weź stoperan. Potrójna dawkę. Kończ waść. To nie pora na politykę!!

 8. Czas na kastę! WY-MY. Duch rewanżyzmu i zemsty. Człowieku, musieli ci naprawdę krzywdę wyrządzić. Bardzo ci współczuje, ale wylewanie swoich frustracji w tym miejscu jest trochę bez sensu.

 9. Czyżby z okolic Niedrzwicy był ?

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.8833zł 1.13%
  • GBP 4.9467zł 1.4%
  • EUR 4.5272zł 0.73%
  • CHF 4.1998zł 0.62%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  Fura z kapelą na pokładzie znów wyruszy w drogę. Odwiedzi kilkanaście miejscowości
  Rusza nabór do drużyny Tytanów Lublin
  Festyn Osiedlowy XIX Dzień Węglina
  Teatralny Weekend w Lublinie (PROGRAM)
  Pole obsadzone ziemniakami czeka. W skansenie odbędą się wykopki