Z prawego pasa skręcała w lewo. Doprowadziła do wypadku

Dzisiaj przed południem doszło do wypadku na Drodze Męczenników Majdanka. Sprawcą jest kobieta, która rażąco naruszyła przepisy ruchu drogowego.

Do zdarzenia doszło w czwartek przed godziną 10-tą, na skrzyżowaniu Drogi Męczenników Majdanka z ulicą Wrońską. Zderzyły się tam dwa samochody osobowe: renault oraz ford. Jak wstępnie ustalono, oba pojazdy jechały od strony ulicy Fabrycznej, ford prawym pasem, renault lewym. Nagle kobieta kierująca fordem z prawego pasa rozpoczęła manewr skrętu w lewo, w ulicę Wrońską, nie zwracając uwagi na jadące lewym pasem pojazdy. Doszło do zderzenia.

Na miejscu interweniowały dwa zastępy straży pożarnej, pogotowie ratunkowe oraz policja. Kierująca fordem została przewieziona do szpitala, jak nas poinformowano, nie doznała poważnych obrażeń jednak uskarżała się na liczne bóle m.in. klatki piersiowej. Funkcjonariusze policji postanowili zatrzymać jej uprawnienia do kierowania, za rażące naruszenie przepisów ruchu drogowego i spowodowanie zagrożenia.

Przez blisko dwie godziny ruch w miejscu zdarzenia był znacznie utrudniony. Całkowicie nieprzejezdny był lewy pas jezdni w kierunku Majdanka.

Informację o wypadku otrzymaliśmy od czytelniczki. Ewelino, DZIĘKUJEMY!
(fot. lublin112)
2014-05-15 11:12:17

33 komentarze

  1. gówno widzieliście i gówno wiecie Ford nie jest gówno warty to jest karalne śmiać się ze starszej osoby po wypadku gówno wiecie i gówno widzieliście

  2. oddadzą jeśli zda egzamin,a to już nie takie proste 😛

  3. Mądre słowa prawicie Marcinie:D

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Zaproszenie na terenowe akcje poboru krwi
Kaufland wraz z partnerami – LUX MED i Geneva Trust zapraszają mieszkanki województwa lubelskiego do udziału w bezpłatnym badaniu mammograficznym
Kiermasz Bożonarodzeniowy Podmiotów Ekonomii Społecznej
Zaproszenie na terenowe akcje poboru krwi
Weź udział w „Wampiriadzie”! Przyjdź i oddaj krew