690 680 960

Poznaj zabytki Polski Wschodniej w telefonie

Powstała aplikacja na telefon komórkowy która znacznie ułatwi zwiedzanie wschodnich rejonów kraju.

Mobilna aplikacja o nazwie I LOVE POLSKA WSCHODNIA została stworzona dla osób aktywnie spędzających czas wolny, miłośników podróżowania a także turystów, którzy chcą poznać najciekawsze zakątki tego rejonu Polski. Jej zasięg obejmuje tereny pięciu województw: lubelskiego, podlaskiego, podkarpackiego, świętokrzyskiego oraz warmińsko-mazurskiego. Z pewnością będzie pomocna osobom, które nie lubią monotonii w podróży i fascynuje ich odkrywanie nowych nieznanych dotąd miejsc.

Oprócz zabytków w aplikacji można odnaleźć informacje na temat noclegów oraz lokali gastronomicznych, które będą przydatne każdemu turyście. Dodatkowo zawiera wszystkie projekty, które zostały zrealizowane z Programu Rozwój Polski Wschodniej. Pozwoli ona odkryć nowe oblicze tej części Polski i zobaczyć zmiany zachodzące w niej dzięki Funduszom Europejskim.

Każdy użytkownik, podczas korzystania z aplikacji w miejscach jakie znajdują się w bazie danych, może zbierać punkty, które wymieniane są potem na różnego rodzaju upominki i gadżety. Aplikacja która została przygotowana w ramach promocji Programu Rozwój Polski Wschodniej jest bezpłatna i można ją ściągnąć ze strony: www.PolskaWschodnia.gov.pl/Ilove

null

Komentarze wyłączone

Kursy walut

  • USD 3.9478zł -0.68%
  • GBP 5.0066zł -0.26%
  • EUR 4.3327zł -0.49%
  • CHF 4.5031zł -0.32%

Polub nas