690 680 960

Pożegnanie Lata w Krainie Rumianku. Będzie też potańcówka w stodole

W sobotę, 23 września, w Krainie Rumianku w Hołownie odbędzie się pożegnanie lata. Organizatorzy przygotowali szereg atrakcji.

Kraina Rumianku to niezwykłe miejsce na Polesiu Lubelskim, gdzie czas jakby zatrzymał się w miejscu. W najbliższy weekend na odwiedzających znów będzie czekało wiele atrakcji. Wszystko w ramach wydarzenia „Pożegnanie Lata”.

Całość rozpocznie się o godzinie 14.00 Otwarciem Szlaku Ławeczek Ziołowych. Następnie zaplanowano Imprezę pod 100-letnim Dębem na Manufakturze Zielarskiej ze zwiedzaniem Ogrodu Ziołowego, poczęstunkiem darami jesieni, występem zespołu Rumenok i podsumowaniem projektu „Aktywni Obywatele na Szlaku Dziedzictwa Wschodu”.

O godzinie 16.00 nastąpi powrót Strzałą Polesia do Ośrodka Edukacji, gdzie nastąpi otwarcie wystawy prac pokonkursowych „Na Rysunek Prasowy im Aleksandra Wołosa”. Później uczestnicy pobawią się przy koncercie zespołu Alegoria z Parczewa a na koniec zaplanowano koszyczkową potańcówkę w stodole, która potrwa do północy.

Kraina Rumianku to wioska tematyczna gdzie dzieci i młodzież oraz dorośli mogą doświadczyć jak żyli, pracowali i odpoczywali nasi przodkowie. Wszystko to dzieje się w scenerii polskiej wsi gdzie dawne obyczaje są wciąż żywe i praktykowane.

Portal lublin112.pl jest patronem medialnym wydarzenia.

Pożegnanie Lata w Krainie Rumianku. Będzie też potańcówka w stodole

Jeden komentarz

  1. Przemówienia prominenta pis nie wkomponowano w program aż dziwi mnie to bardzo.

Dodaj komentarz

Kursy walut

  • USD 3.981zł 0.84%
  • GBP 5.035zł 0.57%
  • EUR 4.3492zł 0.38%
  • CHF 4.551zł 1.06%

Polub nas