Piątek, 19 kwietnia 202419/04/2024
690 680 960
690 680 960

Pożar w lokalu w centrum Lublina. W akcji gaśniczej cztery zastępy strażaków (zdjęcia)

Wstępne straty po pożarze w lokalu w centrum Lublina zostały oszacowane na 30 tys. złotych. W akcji gaśniczej udział brały cztery zastępy straży pożarnej.

Do pożaru doszło we wtorek około godziny 10:40 w lokalu usługowym przy ul. Narutowicza 13 w Lublinie. Na miejscu interweniowały cztery zastępy straży pożarnej, łącznie 11 strażaków oraz policja.

Sytuacja została szybko opanowana, jednak ogień wyrządził spore straty. Wstępnie oszacowano je na 30 tys. złotych. Trwa ustalanie okoliczności pojawienia się ognia.

W pożarze nikt nie ucierpiał. Przez kilkadziesiąt minut w rejonie prowadzonych działań gaśniczych występowały utrudnienia w ruchu.

Pożar w lokalu w centrum Lublina. W akcji gaśniczej cztery zastępy strażaków (zdjęcia)

Pożar w lokalu w centrum Lublina. W akcji gaśniczej cztery zastępy strażaków (zdjęcia)

(fot. PSP Lublin)

13 komentarzy

 1. Dostawczak parkujący za słupkami, czyli złamanych kilku przepisów jednocześnie.
  Chętnie usłyszałbym tłumaczenie Komendanta SM, o tym, dlaczego SM nie może ukarać kierującego, albo dlaczego SM podęła decyzję o ukaraniu kierującego pouczeniem.
  Za to od UM chętnie usłyszałbym także tłumaczenie, dlaczego słupki ustawia się w sposób, który umożliwia wjazd na chodnik, za te słupki.

  • To jeszcze do Komendanta Miejskiego Policji mam pytanie.
   Dlaczego policja potrafi (dokładnie w tym samym miejscu) prowadzić akcję (kilka tygodni temu) polegającą na poprawie bezpieczeństwa pieszych, poprzez nakładaniu mandatów na pieszych przechodzących na czerwonym, a nie potrafi poprawić bezpieczeństwa pieszych poprzez ukaranie kierujących jeżdżącym samochodem dostawczym po chodniku?
   Wydaje mi się, że większa liczba pieszych ulega potrąceniom na chodniku niż na jezdni podczas przechodzenie przez jezdnię na czerwonym.

  • to kurier. oni potrafią zaparkować na środku drogi, bo przecież „tylko na chwilę”. parkowanie na chodnikach czy wjazdach to u nich wręcz powściągliwość…

   • Obrzucacie ich błotem ,że parkują gdzie się da,a chłopaki kawał dobrej roboty odwalają żeby takie „panicze” jak wy mieli swoją paczuszkę szybko w domu

    • I tak wszystkie paczki rozwalacie więc po co kurier ?! Już lepiej awizo zostawcie!

     • Nie jestem kurierem,więc nie do mnie z tym ? ale już widzę ,że miałem rację z „paniczami”

  • Uważam, że większość miejsc parkingowych powinna zostać przeznaczona do obsługi dostaw. Jak coś zostanie to dobrze, a jak nie to niech mieszkańcy wykupią sobie miejsce postojowe na obrzeżach i dojeżdżają tam autobusem.

   • Dokładnie, w tamtej okolicy nie ma wyznaczonych miejsc gdzie można stanąć. Dodatkowo dziś straż pożarna, policja, ratownicy, więc gdzie chłop miał stanąć??? Musi jakoś wykonać swoją pracę.

    • Klub bezkrytycznego krytyka

     Angela nie wiesz, że Franio ma nierówno pod kopułą, w ogóle materiał jest o pożarze, ale co to dla Frania.
     Równie dobrze wiadomość mogłaby być z Ukrainy o rosyjskich wojskach oblegających, którekolwiek miasto, a on by zobaczył zdjęcie i przyczepił się do źle zaparkowanego jednego z czołgów armii Putina.
     Tak Franio to tego typu człowiek, ze stanami maniakalnymi. 😀

 2. Ja nie rozumiem ludzi. Teraz takie czasy że większość ludzi zamawia przez internet różne rzeczy i jest ich coraz więcej. Franio ja chciałbym zobaczyć jak kiedyś zamówisz sobie paczkę powiedzmy na Narutowicza 13 i kurier zadzwoni do ciebie że jest z paczką tylko musisz sobie przyjść pod samochód na dolnej Panny Marii bo nie ma gdzie zaparkować. I co wtedy zrobisz ?? Ja jako kurier poczekalbym 5 min nie przyszedłbys i cyk odmowa przyjęcia i tyle. Tak się traktuje takich ludzi jak ty. Tyle w temacie

  • Nie tylko takich tak się traktuje. Można cały dzień siedzieć w domu i nagle „cyk”- ma się „nieudana próba doręczenia” bo nikogo niby nie było w domu..zmienić robote jak się cwaniakuje a nie pracuje.

   • Dokładnie Hrabianka, znajdź sobie jakąś pracę jak cały dzień siedzisz w domu.
    😉

  • I prawidłowo kolego ,tak się powinno traktować imbecyla co myśli,że za kilka złotych kupił sobie służącego i mu wszystko wolno…stawaj na przystanku MPK,w bramie zastawiając wjazd,bierz na siebie wszelkie mandaty ,bo „jaśnie kanapowiec” czeka na paczuszkę …
   Nie ma podjazdu – nie ma doręczenia

   Pozdrawiam kurierów
   ( ja z innej branży )

Z kraju