690 680 960

Pożar w bloku w Lublinie. Wyglądało groźnie choć niewiele się stało

Dzisiaj w południe służby ratunkowe interweniowały przy pożarze bloku przy ul. Niepodległości w Lublinie. Z dachu wydobywały się kłęby dymu.

Do pożaru doszło we wtorek około południa w jednym z bloków przy ul. Niepodległości w Lublinie. Straż pożarna została powiadomiona o pożarze dachu czteropiętrowego bloku. Na miejsce przyjechało także pogotowie ratunkowe i policja.

-Zgłoszenie wyglądało dosyć groźnie, wynikało z niego że pożarem objęty jest dach budynku. Po sprawdzeniu okazało się, że pali się w piwnicy a dym najprawdopodobniej szybami wentylacyjnymi wydostawał się na dach, gdzie był najbardziej widoczny. Sam pożar nie był duży i został bardzo szybko ugaszony. Paliły się zgromadzone w piwnicy śmiecie – wyjaśniał nam bryg. Michał Badach z Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Lublinie.

Działania strażaków zostały zakończone po blisko godzinie. W pożarze nikt nie ucierpiał.

Informację o pożarze otrzymaliśmy od czytelników. DZIĘKUJEMY!

(fot. nadesłane – Michał – DZIĘKUJEMY!)
2015-12-15 18:18:32

4 komentarze

  1. ten dźwig sztos, ktoś wie ile ma metrów i ile waży cały pojazd?

  2. na Samsonowicza było to samo, paliła się piwnica a dym wychodził skrzynkami elektrycznymi wind. Odcięto wszystkie media i dopiero po jakimś czasie strażacy znaleźli źródło ognia. Ale Lublin 112 to przespał 😛

  3. Ten co kręci śrubki

    No to Chomik narobiles ambarasu

Kursy walut

  • USD 4.3252zł -0.24%
  • GBP 5.3505zł -0.34%
  • EUR 4.7076zł -0.35%
  • CHF 4.6961zł -0.38%

Polub nas