690 680 960

Powstanie teledysk do piosenki związanej z Orszakiem św. Mikołaja. Każdy chętny może w nim zagrać

Za miesiąc przez Lublinie po raz kolejny przejdzie Orszak św. Mikołaja. Wcześniej mieszkańcy będą mogli wziąć udział w nagraniu teledysku.

Trwają intensywne przygotowania do V Lubelskiego Orszaku św. Mikołaja organizowanego przez parafię św. Mikołaja. Kolorowy orszak z prawdziwym świętym Mikołajem przejdzie ulicami Lublina 9 grudnia, ale atrakcje towarzyszące temu wydarzeniu rozpoczną się znacznie wcześniej. W piątek 9 listopada o godz. 17:00 odbędzie się nagrywanie finałowej sceny teledysku ubiegłorocznego hitu muzycznego: „O dobrym świętym Mikołaju”. Nagrania, w których każdy chętny może wziąć udział, odbędą się przy ul. Lubartowskiej 77.

-Obchody wspomnienia św. Mikołaja za miesiąc, ale na uczestników orszaku św. Mikołaja, już teraz, czeka moc atrakcji. Zapraszamy serdecznie mieszkańców Lublina, szczególnie tych najmłodszych, do współtworzenia teledysku piosenki o św. Mikołaju. Poza nagraniem teledysku, organizatorzy zapewniają rodzinną i wesołą atmosferę, gry i zabawy, przygotowywanie ozdób świątecznych oraz stół gotowy do zastawienia pysznościami. Stwórzmy wspólnie rodzinną i wyjątkową atmosferę – wyjaśniają organizatorzy.

Portal lublin112.pl jest patronem medialnym tegorocznego Orszaku św. Mikołaja.

(fot. archiwum)

Komentarze wyłączone

Kursy walut

  • USD 4.33zł -0.5%
  • GBP 5.3242zł -0.23%
  • EUR 4.6816zł -0.09%
  • CHF 4.7205zł -0.62%

Polub nas