Sobota, 13 kwietnia 202413/04/2024
690 680 960
690 680 960

Powinna być na kwarantannie, pojechała taksówką w odwiedziny do rodziców

Jedna z mieszkanek gm. Wohyń odpowie przed sądem za niestosowanie się do zaleceń służb sanitarnych. Kobieta pojechała taksówką w odwiedziny do rodziców.

W środę wieczorem radzyńscy policjanci pojechali do jeden z miejscowości w gminie Wohyń, aby skontrolować małżeństwo objęte kwarantanną. Jak się okazało, w domu przebywał tylko mężczyzna. Kobieta zaś nie zastosowała się do zaleceń inspektora sanitarnego.

27-latka, po wcześniejszej kontroli policji, zamówiła taksówkę i pojechała w odwiedziny do rodziców. Mundurowi ustalili, że podczas wizyty kobiety w domu rodzinnym przebywała tam także jej siostra z trójką małoletnich dzieci.

Materiały w tej sprawie zostaną przesłane do prokuratury. Kobiecie grozi kara w postaci wysokiej grzywny.

(fot. Policja)

27 komentarzy

  1. Jeśli rodzina wiedziała, że córeczka jest na kwarantannie i zgodziła się na odwiedziny to nie wiem kto tu jest większym idiotą.

  2. Prezydent Filipin rozkazał strzelać do osób łamiących kwarantannę i utrudniajacych pracę służb .I problem łamiących kwarantanne rozwiazany bez najmniejszych kosztów ,jakichś tam aplikacji i zawracania głowy policji .Ale w „cywilizowanych ” krajach przecież to nie do pomyślenia .

  3. Może dotarłoby do wszystkich łamiących kwarantannę, gdyby odpowiadali za próbę zabójstwa! Bo takie podejście jest równoznaczne z wydawaniem wyroku na zdrowie innych ludzi. Ręce opadają.

  4. Dla mnie to idiotyzm że tydzień przed końcem kwarantanny pozwolono zabrać im dzieci

  5. Ręce opadają – setki ludzi karnie siedzi w domach, a takie „rodzynki” niweczyć mogą cały trud.
    Proponuję osoby które nie przestrzegają kwarantanny wpisywać na listę która upoważnia do zajęcia wyłącznie ostatnich miejsc w kolejce do lekarza czy szpitala.

  6. Rodzina będzie z niej dumna jak się dowie, że ryzykowała ich zdrowiem. Chyba, że wszyscy reprezentują podobny poziom intelektualny.

  7. Absolwentka „szkoły z TVPiS”. Kształcą nam całą rzeszę imbecyli.

  8. 30000 od razu bez żadnych spraw sądowych! Niech się bezmózgi nauczy!

Z kraju