Powinna być na kwarantannie, pojechała taksówką w odwiedziny do rodziców

Jedna z mieszkanek gm. Wohyń odpowie przed sądem za niestosowanie się do zaleceń służb sanitarnych. Kobieta pojechała taksówką w odwiedziny do rodziców.

W środę wieczorem radzyńscy policjanci pojechali do jeden z miejscowości w gminie Wohyń, aby skontrolować małżeństwo objęte kwarantanną. Jak się okazało, w domu przebywał tylko mężczyzna. Kobieta zaś nie zastosowała się do zaleceń inspektora sanitarnego.

27-latka, po wcześniejszej kontroli policji, zamówiła taksówkę i pojechała w odwiedziny do rodziców. Mundurowi ustalili, że podczas wizyty kobiety w domu rodzinnym przebywała tam także jej siostra z trójką małoletnich dzieci.

Materiały w tej sprawie zostaną przesłane do prokuratury. Kobiecie grozi kara w postaci wysokiej grzywny.

(fot. Policja)

27 komentarzy

 1. Kara powinna odstraszać !!! – skoro ciągle znajdują się nieodpowiedzialni ludzie którzy nie rozumieją powagi sytuacji potencjalnie narażając innych – to znaczy że te kary są po prostu zbyt niskie ….

 2. Przypadek, że w tym właśnie momencie przyjechali. Wystarczy nr tel. i wiemy wszystko.
  Matrix

 3. 7 osób idiotka naraziła A teraz wszystkie muszą przejść kwarantanne taksówkarz 2 tygodnie poza pracą straci dochód. Policja będzie miała do kontrolowania 7 kolejnych osób ciekawe czy sąd w Radzyniu znowu nałoży tylko 5 tys zł?

  • A skąd wiesz że 7 osób? Przecież nie wiadomo ile kursów później miał taksówkarz i z iloma osobami ci pasażerowie mieli kontakt. Kara powinna byc 30 tys pln, a nie „do 30 tys pln”

   • Radzyń to nie Lublin dużo kursów nie złapie a zakładam że policjanci od razu pojechali na miejsce i wyłapali osoby z którymi miała styczność. Ale tak co najmniej 7.

  • Trzeba być idiotą żeby teraz jeździć na sałacie

 4. Taksówkarz powinien się teraz domagać od niej odszkodowania.

  • ptasi móżdżek zapłaci taksówkarzowi za utracony przychód, za odkażanie samochodu i też wszystkim osobom za utracony przychód, które w następstwie wyeliminowała z uzyskania przychodu i dlatego zasądzona kara będzie tylko małą wisienką na całym torcie kar. Brawo ptasi móżdżek.

 5. Jak zachorują jej rodzice to potem bedzie płacz i zgrzytanie zębów.

 6. Wiejski lud przechodzi już sam siebie z głupotą.

 7. Ale bezmózg ???? Mówią źe takim ludziom żeby nakładać łopatą do głowy , to i tak nie rozumieją.
  Oj zabuli , bo to nie czas na źarty.

 8. Jestem za!

 9. No przecież jest aplikacja do monitorowania miejsca osób objętych kwarantanną , pewnie po telefonie …. Policja to nie wróżka , wiedzieli że łajza przemieszcza się .

  • Tak, jest geolokalizacja. Z artykułu wynika, że stosują system mieszany – policja + apka. Klientka myślała, że po kontroli już może robić co chce, a tymczasem smart zdradził niecny czyn. Co ciekawe, smartfon trzeba mieć przy sobie bo ni z tego, ni z owego można dostać zadanie zrobienia sobie fotki poprzez aplikację. Na wykonanie zadania jest 20 minut, a później wiadomo…od 5 do 30 tys.

 10. Powinna jeszcze zapłacić za odkażanie taksówki

 11. Jeśli rodzina wiedziała, że córeczka jest na kwarantannie i zgodziła się na odwiedziny to nie wiem kto tu jest większym idiotą.

 12. Prezydent Filipin rozkazał strzelać do osób łamiących kwarantannę i utrudniajacych pracę służb .I problem łamiących kwarantanne rozwiazany bez najmniejszych kosztów ,jakichś tam aplikacji i zawracania głowy policji .Ale w „cywilizowanych ” krajach przecież to nie do pomyślenia .

 13. Może dotarłoby do wszystkich łamiących kwarantannę, gdyby odpowiadali za próbę zabójstwa! Bo takie podejście jest równoznaczne z wydawaniem wyroku na zdrowie innych ludzi. Ręce opadają.

 14. Dla mnie to idiotyzm że tydzień przed końcem kwarantanny pozwolono zabrać im dzieci

 15. Ręce opadają – setki ludzi karnie siedzi w domach, a takie „rodzynki” niweczyć mogą cały trud.
  Proponuję osoby które nie przestrzegają kwarantanny wpisywać na listę która upoważnia do zajęcia wyłącznie ostatnich miejsc w kolejce do lekarza czy szpitala.

 16. Rodzina będzie z niej dumna jak się dowie, że ryzykowała ich zdrowiem. Chyba, że wszyscy reprezentują podobny poziom intelektualny.

 17. Absolwentka „szkoły z TVPiS”. Kształcą nam całą rzeszę imbecyli.

 18. 30000 od razu bez żadnych spraw sądowych! Niech się bezmózgi nauczy!

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.7556zł -0.18%
  • GBP 5.0101zł -0.36%
  • EUR 4.471zł -0.01%
  • CHF 4.1171zł -0.31%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  Spektakl słowno – muzyczny „Nasz papież” w Katolickim Uniwersytecie Lubelskim
  Targi marki Festool w Lublinie. Przedstawią rozwiązania dla branży stolarskiej i budowlanej
  Nabór do drużyny cheerleaderek – Perełki Tytanów
  „Obieraczki kapuściane” w Muzeum Wsi Lubelskiej
  Uroczyste obchody 81 rocznicy masowego mordu w Szczuczkach