690 680 960

Poważny wypadek na obwodnicy Lublina. Zderzyły się trzy ciężarówki

W środę późnym wieczorem na obwodnicy Lublina doszło do zderzenia trzech samochodów ciężarowych. Podróżujący w kierunku Chełma muszą liczyć się z utrudnieniami w ruchu.

Do zdarzenia doszło w środę około godziny 23. w Świdniku, na obwodnicy Lublina, pomiędzy węzłem drogowym „Mełgiew” a węzłem drogowym „Lublin-Felin”. Na pasie w kierunku Chełma zderzyły się trzy samochody ciężarowe. Ze wstępnych ustaleń wynika, że jeden z pojazdów jadących w kierunku Chełma miał awarię. Ciężarówka zatrzymała się na pasie awaryjnym. Po chwili w okolicy zepsutego pojazdu stanął drugi samochód ciężarowy. Kierowcy wspólnie przystąpili do usunięcia awarii.

Po pewnym czasie, w tył stojącej naczepy uderzyła z ogromnym impetem ciężarówka. Auto następnie odbiło się a następnie wjechało na pas zieleni i ponownie uderzyło, tym razem w drugi, zaparkowany pojazd. Na koniec ciężarówka wpadła do rowu.

Na miejscu zdarzenia interweniowało kilka zastępów straży pożarnej, karetki pogotowia ratunkowego i policja. Dwóch kierowców doznało obrażeń ciała i wymagali oni interwencji ratowników medycznych.

Na miejscu cały czas trwa akcja ratunkowa. Są duże utrudnienia w ruchu. Pojazdy, w kierunku Chełma, przepuszczane są co jakiś czas. Częściowo nieprzejezdny jest także pas w kierunku Warszawy. Na czas wyciągania pojazdu z rowu obwodnica zostanie całkowicie zamknięta.


Większy widok mapy

(fot. lublin112)
2015-03-19 00:13:29

20 komentarzy

 1. #### Komentarz został poddany moderacji ze względu na niedozwolone treści ####

 2. Wiklinowy nocnik

  kiosk sie zepsuł normalne, patelniarz karawaniarz + dziady z magnumek z UA i efekt widac na zdjeciach

 3. Jeszcze o 10 rano w zasadzie nic nie usprzątneli.. dopiero holownik o tej godzinie przyjechał. Myślałem, że stało się to maks parę h temu a tu się okazuje że wczoraj.

 4. Pewnie źle oznakowane było miejsce postoju/awarii. Ja jako zawodowy kierowca znający zagrożenie „od środka” z doświadczenia dla własnego bezpieczeństwa przy awarii prywatnego auta (osobowego) oprócz włączonych świateł awaryjnych rozstawaiam dwa trójkąty. Jeden 2-5metrów za pojazdem, zaś drugi 50-100m za pojazdem. W ciężarówce mam trzy trójkąty. Jeden z nich jest ustawiony 2-5m przed pojazdem żeby rzucał się też w oczy pojazdom nadjeżdżającym z naprzeciwka.

 5. ta magnumka to z jakiej firmy? LRA?

 6. LU i wszystko jasne .

 7. Mijałem te ciężarówki o godzinie 21:45. Stały tylko na awaryjnych BEZ TRÓJKATA!!! Stały na pasie awaryjnym ale bliżej jego lewej krawędzi. Powiem wam że kierowcy ciężarówek bardzo często robia sobie pauzy na ekspresówce a Policja wcale na s17 nie zagląda bo się im nie kalkuluje i takie efekty.
  3. Zabrania się zatrzymania lub postoju pojazdu na autostradzie lub drodze ekspresowej w innym miejscu niż wyznaczone w tym celu. Jeżeli unieruchomienie pojazdu nastąpiło z przyczyn technicznych, kierujący pojazdem jest obowiązany usunąć pojazd z jezdni oraz ostrzec innych uczestników ruchu.
  Cóż pracuję trochę na drogach krajowych i niestety zostajesz „C” oddajesz mózg i tak 80%

Kursy walut

 • USD 4.5111zł 0.02%
 • GBP 5.4497zł -0.08%
 • EUR 4.6884zł -0.23%
 • CHF 4.7729zł -0.17%

Polub nas

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Walka o drugie z rzędu zwycięstwo na własnym parkiecie, konkurs „Rzuty za buty” i bezpłatny popcorn, czyli kolejny mecz koszykarskiej Lublinianki już w niedzielę
Zbiórka na rzecz psychiatrii dziecięcej
Zbiórka darów dla potrzebujących w Ukrainie
CITY TRAIL nad Zalewem Zemborzyckim po raz drugi
FILM „SUPERHEROES”. Wolontariuszom oraz osobom zaangażowanym w pomoc Ukrainie…