Niedziela, 25 lutego 202425/02/2024
690 680 960
690 680 960

Poważny wypadek na obwodnicy Lublina. Przemytnik nie dojechał z towarem

Dzisiaj wieczorem na obwodnicy Lublina dachował samochód osobowy. Auto wypełnione było papierosami.

Do wypadku doszło we wtorek tuż po godzinie 19. na obwodnicy Lublina, pomiędzy węzłami Felin a Zadębie samochód osobowy wypadł z drogi i dachował. Z relacji świadka zdarzenia wynika, że ford jechał z bardzo dużą szybkością, w pewnym momencie zjechał na pobocze, następnie pojazd wjechał na barierę energochłonną po czym przeleciał kilkanaście metrów w powietrzu i wylądował w przydrożnym rowie.

Kierowca po kilku minutach wydostał się z pojazdu i cały zakrwawiony zaczął się oddalać. W tym momencie na miejsce przyjechały służby ratunkowe. Ratownicy zatrzymali mężczyznę i przekazali go załodze karetki pogotowia. Poza kierowcą w pojeździe nie było nikogo.

Okazało się, że powodem próby ucieczki kierowcy był towar jaki przewoził. Mianowicie w wyniku dachowania odcinek kilkudziesięciu metrów został dosłownie pokryty przemycanymi papierosami. Pojazd był cały wypełniony kontrabandą, która po uderzeniu samochodu w ziemię rozsypała się dookoła.

Jak szacują funkcjonariusze policji, papierosów mogło być w fordzie nawet kilkanaście tysięcy paczek. Ich zabezpieczanie i liczenie potrwa kilka godzin. Kierujący autem 34-latek z urazami głowy został przetransportowany do szpitala.


Większy widok mapy

(fot. lublin112)
2014-12-16 22:42:43

17 komentarzy

  1. Ibisz Gwiazda Teleturnieju

    ej MALINA MY TU SKRECIC MIELISMY
    HE HE HE !

  2. żebro frajer

Z kraju

Polityka i społeczeństwo