Cztery osoby ranne po zderzeniu dwóch aut na trasie Lublin – Lubartów (wideo, zdjecia)

Nie ma już większych utrudnień po wieczornym wypadku do jakiego doszło w Ciecierzynie na krajowej 19. Zderzyły się tam dwa samochody osobowe.

Do wypadku doszło we wtorek o godzinie 21:50 w miejscowości Ciecierzyn na trasie Lublin – Lubartów. Zderzyły się tam dwa samochody osobowe: fiat i audi. Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy lubelskiej drogówki wynika, że kierujący audi mężczyzna, wyjeżdżając z lokalnej drogi od strony Boduszyna, wymusił pierwszeństwo przejazdu na jadącym krajową 19 od strony Lublina fiacie cinquecento.

Audi uderzyło w bok fiata, który wytrącony z toru jazdy zjechał na pobocze, uderzył w ziemną skarpę a następnie w drzewo. Na miejsce przyjechały dwa zastępy straży pożarnej, cztery karetki pogotowia ratunkowego oraz policja. Pojazdami podróżowało łącznie pięć osób, cztery w fiacie i jedna w audi. Wszyscy opuścili uszkodzone samochody o własnych siłach.

Do szpitala przetransportowano cztery osoby podróżujące fiatem. Doznały one urazów głowy, kończyn a także ogólnych potłuczeń ciała. Obaj kierujący byli trzeźwi. Teraz dokładne okoliczności zdarzenia ustalają funkcjonariusze lubelskiej drogówki. Nie ma już większych utrudnień w ruchu.


Większy widok mapy


(fot. nadesłane – Maciej – DZIĘKUJEMY!)

(fot. lublin112)
2014-12-16 23:15:09

Zobacz również

2 komentarze

  1. Co Ty piszesz? Wypasionym audi hahaha, ten złom nie wiele więcej wart od tego fiata wypasione audi to może było 10lat temu.

    • Kogo interesuje w tym momencie to pieprzone audi,i ile które z aut kosztuje,a które droższe czy tańsze.. zamknąć tego kierowcę powinni mniej debili na drodze do wymijania.

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

WeFilm – Lubelskie Dni Filmu
Wielki finał piłkarskiego Turnieju Wolności w województwie lubelskim
„Obieraczki kapuściane” w Muzeum Wsi Lubelskiej
Kazimierskie Święta Sąsiada
Trwają zapisy do CITY TRAIL!