690 680 960

Poważny wypadek na ul. Zemborzyckiej. Dwie osoby w szpitalu po zderzeniu mercedesa z audi (zdjęcia)

W sobotę nad ranem na ul. Zemborzyckiej doszło do zderzenia dwóch pojazdów osobowych. Do szpitala z obrażeniami ciała trafiły dwie osoby.

Do zdarzenia doszło w sobotę nad ranem na ul. Zemborzyckiej w rejonie skrzyżowania z ul. Żeglarską. Służby ratunkowe około godziny 4 otrzymały zgłoszenie o zderzeniu dwóch pojazdów osobowych.

Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespoły ratownictwa medycznego oraz policja. Jak nam przekazano, w wyniku zderzenia mercedesa z audi ucierpiały dwie osoby, obie kierujące zostały przetransportowane do szpitala.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierująca mercedesem poruszała się w kierunku ul. Diamentowej. Na łuku drogi straciła panowanie nad pojazdem, a następnie zderzyła się z audi poruszającym się w kierunku Bychawy.

W rejonie wypadku droga była zablokowana przez kilkadziesiąt minut. Policjanci ustalają szczegółowe okoliczności zdarzenia.

(fot. lublin112.pl)

13 komentarzy

 1. LU i wszystko jasne

 2. Kobitki górą

 3. rejon tego skrzyżowania zrobił się dość niebezpieczny, ponieważ coraz więcej samochodów zatrzymuje się lub mocno zwalnia skręcając w Żeglarską (powstała tam już spora dzielnica mieszkaniowa), nie wszyscy kierowcy się tego spodziewają, jadą dość szybko i potem na górce i na zakręcie zonk
  myślę, że w szczerym polu, póki nie ma zabudowań, można by wydzielić tam już pasy do skrętu z Zemborzyckiej w Żeglarską, zanim problem się rozwinie
  to tak na marginesie, bo akurat nie ma nic wspólnego z tym wypadkiem

  • do tej „sporej dzielnicy mieszkaniowej” zjeżdża się w innym miejscu, tutaj jest raptem parę bloków – ich wybudowanie nie wpłynęło na natężenie ruchu. wiem, bo całe życie tu mieszkam i jeżdżę codziennie.
   samochody, które tamtędy jeżdżą, to głównie mieszkańcy ulicy Krężnickiej, Zemborzyc, Bełżyc. a latem dodatkowo wczasowicze znad Zalewu. tak wzmożony ruch był w tym miejscu nawet kilkanaście lat temu.

  • A ja myślę, że wystarczy przestrzegać ograniczenia prędkości.

 4. Ale tam jest ograniczenie prędkości do 200 km/h.

 5. 30 lat temu to może i był mercedes. Traktorzyści indianie z podlubelskich rezerwatów ryszyli do miasta.

 6. co z tego, że nawierzchnia całkiem dobra, że sobota 4 rano, że praktycznie brak ruchu – jak się trafi ameba.
  żadne wprowadzanie kolejnych ograniczeń nic nie da, jak się imbecyl jeden z drugim nie będzie stosował, bo wie lepiej – będzie to tylko coraz bardziej uciążliwe dla zwykłych ludzi. a wypadki były, są i będą, kiedy się rozdaje prawo jazdy każdemu, kto się o nie ubiega.
  obecnie poziom kursantów, jaki sprawdza się na egzaminie, to czy potrafi ruszyć pod górkę z ręcznego, czy potrafi kierunkowskaz wrzucić i pas zmienić. w większości w idealnych warunkach pogodowych.
  gdzie jakakolwiek płyta poślizgowa? w Finlandii to norma. nadprogramowo sobie można samemu zorganizować, ale to powinien być element kluczowy do otrzymania uprawnień.

  • dokładnie tak jak mówisz, coraz więcej takich „posiadaczy prawa jazdy” na drogach, zero myślenia i przewidywania tylko klapki na oczy i do przodu

 7. musiała zdrowo zapindalać !!!!

 8. niezle cisnela na tym zakrecie

 9. Zsbrać uprawnienia i to dorzewotnio.! W zeszłym roku omal przez takiego jednego idiotę nie zginąłem w drodze do pracy, wypadek z udziałem motoroweru junak to ja on Fiat kangur osmolickiej, ja w szpitalu i wycięcięta śledziona.

 10. Otrzymanie uprawnień powinno być latwe, za spowodowanie wypadku lub 2 kolizji zabierać uprawnienia. Przestępstwa wykroczenia punkty nie powinny ulegać zatarciu i powiązać je z OC/AC

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Wykopki kartoflane w Muzeum Wsi Lubelskiej
Eko Targ w Świdniku
Dożynki w Mieście czyli Dożynkowy Jarmark Lubelski
I Ogólnopolski Bieg Ariański na Nartorolkach
Trwają zapisy do CITY TRAIL!