Poniedziałek, 26 lutego 202426/02/2024
690 680 960
690 680 960

Poważny wypadek na ul. Kunickiego. Przyczepka odpięła się od pojazdu i potrąciła mężczyznę (zdjęcia)

We wtorek rano na ul. Kunickiego doszło do groźnego zdarzenia drogowego. Mężczyzna został potrącony przez przyczepkę, która odpięła się od przejeżdżającego pojazdu.

Do zdarzenia doszło we wtorek około godziny 9:50 na ul. Kunickiego w Lublinie. Na skrzyżowaniu z ul. Wyścigową potrącony został mężczyzna. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespól ratownictwa medycznego oraz policja.

Jak wstępnie ustalono, mężczyzna kierujący iveco jechał w kierunku Biłgoraja. Do pojazdu doczepiona była przyczepka, na której przewożone były pręty zbrojeniowe. W pewnym momencie przyczepka odpięła się od pojazdu, zjechała na przejście dla pieszych, uderzyła w słup sygnalizacji świetlnej, a następnie potrąciła mężczyznę.

Poszkodowany pieszy trafił do szpitala. Jak nas poinformowano mężczyzna był przytomny, doznał m.in. obrażeń ręki. Na miejscu pracują policjanci, którzy ustalają szczegółowe okoliczności zdarzenia. Występują utrudnienia w ruchu, zablokowany jest jeden pas jezdni w kierunku Abramowic.

(fot. lublin112.pl)

10 komentarzy

 1. Na kierowanie czymś takim to już trzeba chyba więcej niż B. Ciekawe jak z uprawnieniami było.

  • Nie interesuj się bo kociej mordy dostaniesz… Skoro jechał takim czymś to znaczy że miał uprawnienia. Tobie jednak żal tyłek ściska jak widać, że tym razem to sama przyczepa potrąciła pieszego, a nie kierujący…

 2. przyczepka dobrze zapięta i dodatkowo zabezpieczona , stalową linką nie powinna się odpiąć . Wina kierowcy że czymś takim wyjechał na drogę , tym bardziej że przewoził ciężki ładunek.

 3. To most od Żuka, czy ja źle widzę?
  Kto takiej samoróbce wydał dowód rejestracyjny?
  (bo pewnie zarejestrowana jako „lekka” więc badań technicznych nie musiała przechodzić)

 4. Wynalazek ze złomu spawany, a kierujący mądry jak teletubiś, że o lince nie pomyślał. Ludzie zaczną się w takich sytuacjach pilnować jak za wszelkie szkody wynikające z głupoty czy zaniedbania zaczną płacić samodzielnie z kieszeni, a nie z OC.

 5. Wieśniaczka w gumofilcach na szpileczkach

  Chwała Bogu, że dzięki Bogu, bo jak by tak nie daj Boże, to niech Pan Bóg broni !!!

 6. ...................

  Oszukać przeznaczenie made in Lublin ;). A tak poważnie to facet miał sporo szczęścia w nieszczęściu.

 7. Koleiny na Kunickiego weryfikują nie tylko stan resorów, ale i mocowania przyczep.

Z kraju

Polityka i społeczeństwo