690 680 960

Potrącił pieszego i uciekł. Poszkodowany zmarł w szpitalu AKTUALIZACJA

Kolejny tragiczny w skutkach wypadek na drogach naszego regionu miał miejsce wczoraj późnym wieczorem w powiecie janowskim. Zginął mężczyzna potrącony przez nieustalony pojazd.

Wypadek miał miejsce w środę godz. 21: 00 w miejscowości Kolonia Zamek w powiecie janowskim. Odnaleziono tam leżącego przy jezdni mężczyznę, jak się okazało, nosił on ślady potrącenia przez pojazd. Poszkodowany w ciężkim stanie został przetransportowany do szpitala.

Pomimo wysiłków lekarzy, nie udało się uratować jego życia. Ofiarą wypadku był 49-latek. Jak ustalili policjanci, mężczyzna poruszał się lewą stroną drogi. Został potrącony przez nieustalony dotychczas pojazd, który jechał od strony Modliborzyc.

Kierowca auta nie zatrzymał się na miejscu zdarzenia, tylko natychmiast odjechał nie udzielając pomocy rannemu. Janowscy policjanci poszukują kierującego pojazdem. – Zwracamy się z apelem także do ewentualnych świadków tego wypadku. Osoby, które widziały zdarzenie prosimy o kontakt z Policją pod nr tel. 997 – wyjaśnia Renata Laszczka Rusek z Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie.

AKTUALIZACJA 14:20

– Dzisiaj przed południem policjanci zatrzymali do sprawy 59-letniego mężczyznę. W chwili zatrzymania miał ponad pół promila alkoholu w organizmie. Po wytrzeźwieniu będą z nim wykonywane czynności procesowe – informuje nadkom. Renata Laszczka-Rusek z KWP Lublin.

(fot. lublin112 – zdjęcie ilustracyjne)
2016-05-26 12:05:34

20 komentarzy

 1. to moze policiat uczek ha ha

 2. tak to był były emerytowany policjant mieszkający jakieś 500m od ofiary-ocenę zachowania byłego funkcjonarjusza pozostawiam wam

 3. tak jak mojego brata zabili i zaczerajo slady policia

 4. tylko ten człowiek co zmarł chwile przed wypadkiem był strasznie pijany i bardzo porozbijany

  • Pijany juz nie może wracać do domu.. Tobie się nie zdazylo..to juz kolejny wypadek w tej okolicy może gmina powinna pomyśleć o chodniku i porządnym oświetleniu każdego mieszkanca może spotkać taki los

 5. byłem widziałem i jakos nie ma tam chodnika ani oswietlenia

Kursy walut

 • USD 4.4012zł 0.87%
 • GBP 5.3195zł 0.02%
 • EUR 4.6147zł 0.12%
 • CHF 4.7848zł -0.04%

Polub nas