690 680 960

Potrącenie pieszej na przejściu. Kobieta z obrażeniami ciała trafiła do szpitala

We wtorek po południu w Piaskach doszło do wypadku z udziałem pieszej. Kobieta z obrażeniami ciała trafiła do szpitala.

Do zdarzenia doszło wczoraj o godz. 16 w Piaskach na ul. Lubelskiej. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o potrąceniu pieszej na przejściu.

Policjanci ustalili, że 68-latka została potrącona przez 56-letniego kierującego pojazdem marki Peugeot. Kobiecie na miejscu została udzielona pomoc, a następnie kobietę przetransportowano do szpitala.

Jak się okazało, 68-latka doznała poważnych obrażeń ciała. Kierujący samochodem był trzeźwy. Policjanci zatrzymali mu prawo jazdy, a na miejscu zdarzenia przeprowadzono wszelkie niezbędne czynności. Trwa ustalanie szczegółowych okoliczności zdarzenia.

(fot. Policja Świdnik)

3 komentarze

 1. Jeżeli przy obecnym stanie prawnym dochodzi do potrąceń, a niektórzy twierdzą, że po zmianach będzie jeszcze gorzej, więc co to będzie oznaczać?

  • Będzie to oznaczać tyle, że w większej ilości przypadków winnymi będzie kierowca, piesi przestaną jeszcze bardziej uważać, bo przecież mają pierwszeństwo.
   Do wypadków będzie dochodzić nadal, zginie więcej osób, a politycy będą tworzyć kolejne durnowate przepisy, które nie działają.

 2. KOLEJNY PIESZY Z PIERWSZEŃSTWEM poszkodowany , martwy przepis już bez sprawdzenia czy coś nie jedzie pieszy wchodzi na przejście a jak zbliżając się do przejścia to już będzie masakra nawet 10 m przed przejsciem zacznie przechodzić na drugą stronę i już ma pierwszeństwo , aby tak dalej Polska się wyludni a ZUS zaciera ręce
  ciekawe kiedy zaczną karać rowerzystów za jazdę po chodniku i przejściach , bardzo to niebezpieczne i co z OC dla rowerzystów i innych co nic nie robią sobie z przepisów ale użytkowników dróg , jak równo karać to wszystkich łamiących przepisy a nie tylko jednych .

Kursy walut

 • USD 3.981zł 0.84%
 • GBP 5.035zł 0.57%
 • EUR 4.3492zł 0.38%
 • CHF 4.551zł 1.06%

Polub nas