Sobota, 13 kwietnia 202413/04/2024
690 680 960
690 680 960

Czołowe zderzenie podczas wyprzedzania. Dwie osoby trafiły do szpitala

W środę rano na trasie Lublin – Biłgoraj doszło do czołowego zderzenia dwóch pojazdów osobowych. Do szpitala przewieziono dwie osoby.

Do zdarzenia doszło w środę rano na drodze wojewódzkiej nr 835 w miejscowości Malinie Kolonia, w powiecie janowskim. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o zderzeniu dwóch pojazdów osobowych.

Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespoły ratownictwa medycznego oraz policja. Jak wstępnie ustalili policjanci, obywatel Ukrainy kierujący pojazdem marki Dacia podczas manewru wyprzedzania zderzył się z jadącym z naprzeciwka pojazdem marki Skoda, kierowanym przez 77-latka.

W wyniku zderzenia obaj kierujący odnieśli obrażenia ciała i trafili do szpitala w Biłgoraju i Janowie Lubelskim. Przez ponad dwie godziny droga była całkowicie zablokowana. Policjanci ustalają szczegółowe okoliczności zdarzenia, w miejscu wypadku mogą jeszcze występować niewielkie utrudnienia z przejazdem.

(fot. lublin112.pl – ilustracyjne)

5 komentarzy

  1. zaszalał saszka:-)

  2. Faktycznie masakra – z pojazdów wyjdą żyletki. Drogę zamknęli o 10.30 i otworzyli o 13.15. Brak jakichkolwiek objazdów.

    • johan nie masz racji. nawet duże widziałem objeżdżali, wystarczy włączyć mapy google włączyć lokalizacje przybliżyć, i osobówką czy busem zawsze jest objazd, trzeba tylko chcieć sobie pomóc a nie czekać na służby. w miejscowości gródki mogłeś skręcić tak w prawo jak i w lewo i spokojnie byś objechał zdarzenie 🙂

  3. Noż kur…a kto o zdrowych zmysłach pcha sie na czołówkę ? No kto ? Przeciez oczy ma ,mózg ma …to jak ma ,to widzi ze „nie da rady i powinien przyhamować i zaprzestać wyprzedzania ,a nie jechać uparcie na czołówkę i doprowadzać do tragedi .Dla mnie w takich przypadkach powinno być zatrzymywane prawo jazdy a sprawca na szczególowe badanie psychologiczne

  4. baba z dacii na belgijskich blachach jechała jak wariatka i doprowadziła do czołówki z dziadkiem który spokojnie jechał sobie skodzinką :/ zero pomyślunku z jej strony… szacun dla wszystkich którzy pomogli

Z kraju