Czwartek, 29 lutego 202429/02/2024
690 680 960
690 680 960

Potrącenie pieszej na przejściu. Kobieta trafiła do szpitala (zdjęcia)

W poniedziałek po południu na ul. Słowackiego w Kraśniku doszło do potrącenia pieszej na przejściu. Kobieta z obrażeniami ciała została przewieziona do szpitala.

Do wypadku doszło dzisiaj przed godziną 14.00 na ulicy Słowackiego w Kraśniku. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o potrąceniu pieszej na przejściu. Na miejscu interweniował zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Jak przekazują policjanci w wypadku poszkodowana została 45-latka, w którą wjechał kierujący volkswagenem. Kobieta została przetransportowana do szpitala. Kierujący pojazdem był trzeźwy.

Mundurowi ustalają szczegółowe okoliczności tego zdarzenia i zalecają objazdy. Droga w rejonie wypadku jest zablokowana.

Potrącenie pieszej na przejściu. Kobieta trafiła do szpitala (zdjęcia)

fot. Policja Kraśnik

 

Potrącenie pieszej na przejściu. Kobieta trafiła do szpitala (zdjęcia)

fot. Policja Kraśnik

5 komentarzy

  1. Będzie jak z tym pieszym z Włodawy, o którym było wczoraj w „Uwadze” na TVN.

  2. Idą święta i lud boży jakiś zagoniony , nie patrzy a pruje przed siebie. Kierujący pewnei odpocznie od tego frustrującego zajęcia

  3. Jest video ze zdarzenia. Kierujący pewnie spał

    • Spał nie spał, miał ograniczoną widoczność przez wyjeżdżającego busa, fakt mógł zwolnić wcześniej, a jechał jakby celował w busa. Jak już zobaczył pieszego, to chyba za późno aby wyhamować…

      • Szkoda, że na przejazd kolejowy pod jadący pociąg tak nie wjechał z tą swoją „ograniczoną widocznością”. Widać nie uczyli by nie jechać tam, gdzie się nic nie widzi. Może to by kierowcę obudziło szybciej i mocniej, niż jakieś śmieszne teraz 2500 zł mandatu. Bo swoją drogą – kary nadal śmiesznie niskie za tego typu bandyterkę, która nie pozostawia żadnej wątpliwości. Ot, pedał w podłogę, głowa w poduszkę i jazda! Inni niech uważają. Tylko po co jeszcze dalej stawiać i malować te wszystkie znaki…?

Dodaj komentarz

Z kraju

Polityka i społeczeństwo