Niedziela, 25 lutego 202425/02/2024
690 680 960
690 680 960

Poszukiwany 16-latek poszedł kraść do sklepu. Kiedy wpadł, podał dane kolegi

Nie udała się 16-latkowi próba wprowadzenia w błąd policjantów. Okazało się, że był on poszukiwany przez policję. Niebawem trafi do zamkniętego ośrodka dla nieletnich.

We wtorek pracownicy jednego ze sklepów na terenie Lublina ujęli nastolatka, który okradł artykuły warte kilkadziesiąt złotych. O wszystkim powiadomili policję. Na miejsce przyjechali funkcjonariusze z 4. komisariatu.

W trakcie prowadzonych czynności poprosili młodego złodziejaszka o dokumenty. Ten oświadczył, że ich nie posiada. Podał za to dane. Mundurowi sprawdzili w policyjnym systemie, były one prawidłowe.

Jednak funkcjonariuszy zaniepokoiło zdenerwowanie nastolatka. Zaczęli więc wypytywać go o dodatkowe dane. Wówczas wyszło na jaw, że usiłował on wprowadzić policjantów w błąd podając dane kolegi.

Okazało się, że zatrzymanym jest 16-letni mieszkaniec Ostrowca Świętokrzyskiego. Był on poszukiwany przez policję. W związku z tym przewieziono go do Policyjnej Izby Dziecka, skąd zostanie dostarczony do zamkniętego ośrodka dla nieletnich.

(fot. lublin112/zdjęcie ilustracyjne)

2 komentarze

  1. A to karaluch.

  2. Kawa rozpuszczalna Jacobs 200 g za 17.99. Zdjęcie nie tylko ilustracyjne, ale i archiwalne.

Dodaj komentarz

Z kraju

Polityka i społeczeństwo