Niedziela, 25 lutego 202425/02/2024
690 680 960
690 680 960

Tragiczny pożar koło Radzynia Podlaskiego. W zgliszczach znaleziono zwłoki młodej kobiety (foto)

Strażacy prowadząc akcję gaśniczą drewnianego budynku natrafili w środku na zwłoki. Wstępnie ustalono, że ofiarą jest najprawdopodobniej 33-latka.

Pożar na terenie jednej z posesji w miejscowości Brzostówiec w gminie Radzyń Podlaski został zauważony w środę kilka minut po godzinie 12. O wszystkim zaalarmowane zostały służby ratunkowe. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

W momencie przyjazdu strażaków budynek o drewnianej konstrukcji w całości objęty był ogniem. Kiedy sytuacja została opanowana przystąpiono do przeszukiwania wnętrza obiektu. W jednym z pomieszczeń natrafiono na zwłoki.

Jak wyjaśnia nam podkom. Piotr Mucha z Komendy Powiatowej Policji w Radzyniu Podlaskim, obecnie trwają czynności mające na celu wyjaśnienie przyczyn pojawienia się ognia. Ustalana jest także tożsamość ofiary. Wstępnie jest to 33-latka z Radzynia Podlaskiego.

W akcji gaśniczej, która trwała ponad dwie godziny, brały udział 4 zastępy straży pożarnej z PSP i OSP, łącznie 14 strażaków.

Tragiczny pożar koło Radzynia Podlaskiego. W zgliszczach znaleziono zwłoki młodej kobiety (foto)

(fot. PSP Radzyń Podlaski)

5 komentarzy

  1. Kurcze młoda dziewczyna środek dnia i nie uciekła? Coś tu nie gra.

    • Basiu ,mogła zemdleć ,mogło coś wybuchnąć dużo jest pr,yczyn. Gdyby mogła to by uciekła.

    • Mogła spać. Ludzie pracują w nocy.

    • Masz rację,silne upojenie alkoholowe i sen. Nikt nie spodziewał się że ktoś jest w środku. Była nie tutejsza,dom miał być pusty.

  2. Świeć Panie nad Jej duszą.

Dodaj komentarz

Z kraju

Polityka i społeczeństwo