Czwartek, 25 kwietnia 202425/04/2024
690 680 960
690 680 960

Poszła na gofry i zaginęła nad Jeziorem Białym. Policjanci szukali 13-latki

Wczoraj policjanci szukali 13-letniej dziewczynki z gminy Bychawa, która nie wróciła na noc do domu, po tym jak wyszła z siostrą na gofry. Funkcjonariusze podjęli intensywne czynności poszukiwawcze przy użyciu drona i psa służbowego.

W sobotę o godz. 13:00 włodawscy mundurowi otrzymali zawiadomienie o zaginięciu 13-latki z gm. Bychawa, która przyjechała z rodziną nad Jezioro Białe do Okuninki. Z relacji matki wynikało, że nastolatka w piątek wieczorem wyszła na gofry ze starszą siostrą, która wróciła około północy, zostawiając 13-latkę ze znajomymi.

Następnego dnia rano matka zorientowała się, że 13-letnia córka nie wróciła na noc do domu. Kobieta początkowo zaczęła szukać dziecka na własną rękę, jednak kiedy nie przyniosło to rezultatu powiadomiła policję.

Funkcjonariusze niezwłocznie po otrzymaniu zgłoszenia rozpoczęli intensywne poszukiwania zaginionej. Sprawdzali m.in. plaże, ośrodki, lokale, a także linię brzegową jeziora. Do działań został użyty dron oraz pies służbowy. Ogłoszono też alarm dla całej jednostki.

W sobotę około godz. 14:00 policjanci zauważyli dziewczynkę idącą chodnikiem przy plaży. 13-latka nie potrzebowała pomocy medycznej i została przekazana pod opiekę matki.

(fot. Policja)

37 komentarzy

 1. Nie będę kupować gofrów nad Białym jak trzeba stać całą noc stać w kolejce. Jeszcze strach bo prokurator by kit wciskał że banderola zerwana. W zeszłym roku była taka co przez jej kłamstwa koleś siedziałby za majty.

 2. Oj bo do znajomych w, swoim wieku oj mamo są wakacje pozwól jej, a później jak przyjdzie w ciąży to będą szukać winnego. Gówniara powinna się wziąć za sprzątanie pokoju a gofry niech sobie sama w domu zrobi. Dokąd ten świat dąży, czemu ludzie tak mało czasu poswięcają swoim dzieciom, rodzice proszę Was rozmawiajcie z dziećmi zacznijcie się interesować ich życiem i potrzebami a w przyszłości nie będzie problemów i dziecko będzie wiedziało co jest dobre a co złe. Tu nie chodzi o osąd, ale nie może tak być że dziecko nie wraca całą noc bo starsi koledzy rozne pomysły mają, pozdrawiam rodziców i życzę wytrwałości

 3. Każdy kto tu pisze komentarze o tym że jacy są tu pedofile i zboczeńcy to powiem tak że te 13-latki same pokazują to na fb itd. że takie akcje dzieją się naprawdę i w tych czasach uważają się za wielce dorosłe, a że mama i tata pozwoliły no to już chyba ich problem że dzieci dopilnować nie mogą.

  • /username_not_found/$/reply_to_comment/

   „Najlepsze” są profile na FB/Inst/Snap – 12-16 i wszystkie status: w związku, zajęta, taken… xD

 4. Przecież Bychawa to stan umysłu?

 5. Grześ to widzę ma stan umysłu i inteligencję po 8 klasach

 6. Matka,ktora pochowala corke...

  Wy prostaki,ktorzy teraz obczerniacie rodzicow…i gowno macie pojecie chyba o czasach w jakich zyjemy…mlode dziecko 13latka…naiwna dziewczynka wystarczy jej cos wrzucic do soku…tak sie dzisiaj dzieje…dziekowac bogu ,ze jest cala i zdrowa i tylko wspolczuc tym biedntm rodzicom tego co przezyli….

 7. To jesli takie mamy czasy do najbardziej dziecko powinno być pod opieką rodziców. Niektórzy nie powinni mieć dzieci

 8. Ta gofra to ona robila cala noc i to zapewne niejednego , przez cala noc to mozna wszystko wczesnie zaczela te gofry z finalem robic

Z kraju