690 680 960

Postawili nowe znaki, o starych zapomnieli. Bałagan na skrzyżowaniu

Wczoraj została wprowadzona zmiana pierwszeństwa na skrzyżowaniu ul. Nadbystrzycka – Wyżynna. Jak się okazuje, pojawiły się nowe znaki, ale stare nie zostały zdjęte i wprowadzają one w błąd kierowców.

Wczoraj wprowadzono zmianę organizacji ruchu na skrzyżowaniu ulic Nadbystrzycka – Wyżynna w zakresie pierwszeństwa przejazdu. Nowa, docelowa organizacja ruchu zakłada pierwszeństwo przejazdu dla kierowców poruszających się ul. Nadbystrzycką – od ul. Janowskiej w stronę Ronda Narodowych Sił Zbrojnych – względem kierowców poruszających się ul. Wyżynną.

W rejonie skrzyżowania pojawiły się stosowne znaki, jednak kierowcy jadący od strony ul. Janowskiej, na odcinku pomiędzy wiaduktem kolejowym a wspomnianym skrzyżowaniem, natrafiają na podwójne oznakowanie. Najpierw są znaki informujące o końcu drogi z pierwszeństwem przejazdu, a po chwili znaki informujące o drodze z pierwszeństwem przejazdu. O sprawie poinformowali nas Czytelnicy.

Informację o złym oznakowaniu przesłaliśmy do Urzędu Miasta Lublin z prośbą o interwencję.

(fot. nadesłane)

26 komentarzy

 1. wszystko jest ok

 2. Lu wieś cudów.

 3. Brawo ZDiM. Niech tym razem wytłumaczą że jest to zgodne z rozporządzeniem 🙂

 4. miasto inspiracji i czerwonych świateł a miały być takie inteligentne :]

 5. Bo zlecenie było założyć, a nie ściągać stare

 6. i w czym problem. wkoncu psy będa mogli każdemu mandat pisać. i w koncu w pislandii będzie wiecej kasy na pato wypłaty.

 7. Brawa dla jełopów i jak takiej prostej sprawy nie potrafią ogarnąć to co będzie później?

Kursy walut

 • USD 3.975zł -0.05%
 • GBP 5.0198zł 0.11%
 • EUR 4.3542zł -0%
 • CHF 4.5175zł 0.12%

Polub nas