Piątek, 24 maja 202424/05/2024
690 680 960
690 680 960

Postanowiła zawrócić. Nie udało jej się jednak dokończyć manewru (foto)

Wykonując manewr zawracania, nie upewniła się, czy może go wykonać bezpiecznie. W wyniku tego doprowadziła do zdarzenia pojazdów.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek około godziny 9 w miejscowości Bychawka Druga Kolonia. Na drodze powiatowej łączącej Lublin z Bychawą zderzyły się dwa samochody: citroen i dacia. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Ze wstępnych ustaleń wynika, iż kierująca dacią kobieta postanowiła zawrócić. Wjechała na zatokę przystankową i rozpoczęła wykonywanie manewru. Zajechała jednak drogę citroenowi, w wyniku czego doprowadziła do zdarzenia obu pojazdów.

W zdarzeniu poszkodowana została jedna osoba. Kobietę z dacii przetransportowano do szpitala. Teraz policjanci prowadzą czynności mające na celu ustalenie szczegółowych okoliczności wypadku. Przez dwie godziny występowały utrudnienia w ruchu.

(fot. nadesłane)

8 komentarzy

  1. Ciekawy jestem czy w takim przypadku sprawca tylko sam sobie zrobił krzywdę to czy policaje zakwalifikują to jako wypadek czy zdarzenie drogowe?

  2. Bo chyba trudno sądzić kogoś za to, że sam sobie zrobił krzywdę?

  3. nietęga na rozumku balbina 😛

  4. Troszkę nietomna i nietolkowna ??

  5. ,aa,boKrzycho.paPj

    No a ten co w babę walną to też nieostrożny kierowca,ale wszyscy komentujący stwierdzą, że miał pierwszeństwo, więc normalnie jechał patrząc do przodu

  6. ,aa,boKrzycho.paPj

    Oczywiście pełna wina kobiety