690 680 960

,,Chłopaki pomożecie?” – zawołał nietrzeźwy kierujący. „Chłopakami” okazali się łęczyńscy kryminalni

W minioną sobotę łęczyńscy kryminalni w miejscowości Dąbrowa zauważyli pojazd osobowy unieruchomiony na poboczu. W pewnym momencie usłyszeli od kierującego nim mężczyzny zawołanie – „Chłopaki pomożecie?”. Postanowili więc pomóc i kiedy podeszli bliżej zauważyli, że kierujący dziwnie się zachowuje.

Zdarzenie miało miejsce w minioną sobotę przed północą w miejscowości Dąbrowa gmina Ludwin w powiecie łęczyńskim. Kierujący pojazdem marki Fiat Seicento podróżował swoim autem wraz z dwoma kolegami. W miejscowości Dąbrowa pojazd zakopał się na poboczu.

Kiedy mężczyźni nie mogli wydostać się z pojazdu, postanowili zatrzymać przejeżdżający samochód i poprosić o pomoc. Na ich nieszczęście machających mężczyzn zauważyli kryminalni, którzy jechali nieoznakowanym radiowozem.

Policjanci zatrzymali się i usłyszeli – „Chłopaki pomożecie?”. Oczywiści nie odmówili pomocy. Jakież było ich zdziwienie, kiedy usłyszeli że „chłopaki” to policjanci z łęczyńskiej komendy. Kryminalni od razu zauważyli, że mężczyźni są pijani.

W trakcie prowadzonych czynności okazało się, że 32-latek kierujący pojazdem miał ponad 2,30 promila alkoholu w organizmie, ponadto nie posiada uprawnień do kierowania pojazdami. Mężczyzna został zatrzymany i przewieziony do policyjnej celi.

Pojazd został odholowany na parking. 32-latek wkrótce usłyszy zarzut kierowania pojazdem w stanie nietrzeźwości. Nie uniknie również odpowiedzialności za kierowanie bez uprawnień.

(fot. lublin112.pl\ilustracyjne)

10 komentarzy

 1. Mistrzunio

 2. Ale fiata im jednak wyciągnęli …

 3. No to mu pomogli, tacy uczynni są słowem dobre chłopaki. Tylko kobiet i lgbt nie lubiom ale przecie prezes tak karze to muszom…

 4. hahahaahaahahaha 😀

 5. … oczywiście jak najbardziej racja.

 6. Chłopaki to u szewca drewniane gwoździe w zębach prostują

 7. Co za niefart

Kursy walut

 • USD 4.0202zł 0.73%
 • GBP 5.0656zł 0.47%
 • EUR 4.3382zł 0.34%
 • CHF 4.5982zł 0.64%

Polub nas