Środa, 21 lutego 202421/02/2024
690 680 960
690 680 960

Pośpiech na imprezę rodzinną sporo go kosztował

57-letni mężczyzna doświadczył surowych konsekwencji za przekroczenie dozwolonej prędkości o 70 km/h. Policjanci z grupy SPEED z Białej Podlaskiej ukarali go za wykroczenie mandatem w wysokości 2 tys. złotych oraz 14 punktami karnymi.

W sobotnie popołudnie, policjanci z bialskiej grupy SPEED patrolujący drogę krajową numer 19 w miejscowości Międzyrzec Podlaski zwrócili uwagę na kierowcę samochodu marki Kia, który rażąco przekroczył dozwoloną prędkość, osiągając aż 160 km/h. Przekroczenie dopuszczalnej prędkości w tym miejscu wyniosło aż o 70 km/h.

Po zatrzymaniu pojazdu do kontroli, okazało się, że za kierownicą siedział 57-letni kierowca zawodowy. Mężczyzna przyznał, że spieszy się na uroczystość rodzinną i chciał odrobinę pogonić na pustej drodze.

Za swoje przewinienie kierowca otrzymał mandat w wysokości 2 tysięcy złotych oraz 14 punktów karnych.

(fot. Policja Biała Podlaska)

16 komentarzy

  1. zbiórka na daniny pisiorskie za głosy brakuje kasy to dojdą jak nie w akcyzie paliwowej to mandaty a plebs przyjdzie za parę groszy i się spszeda

  2. Ktoś dostanie 13 dzięki szoferu

  3. … zawodowy szofer to ma być wzorem dla innych kierowców , powinien być ukarany podwójnie i jeszcze PJ do depozytu aby ochłonął … pewnie myślał że całą wódę goście wypiją bez niego nim dojedzie

  4. Na szczęście z przeciwnej strony nie jechał jakiś inny wariat i nie cmoknęli się bo wtedy byłby raban, że PiS owska Policja nie ściga takich.

Dodaj komentarz

Z kraju

Polityka i społeczeństwo