Pościg za nastolatkami uciekającymi na motocyklu

Wczoraj we Frampolu policjanci po pościgu zatrzymali dwóch nastolatków. 15 i 16-latek uciekali przed mundurowymi na motocyklu, wkrótce ich postępowanie oceni sąd.

W poniedziałek około godziny 16 we Frampolu policjanci zauważyli motocykl, poruszający się w kierunku miejscowości Kocudza. Jednośladem podróżowały dwie młode osoby bez kasków.

Policjanci podali sygnał do zatrzymania. Kierowca widząc mundurowych zatrzymał się w pewnej odległości przed nimi, następnie zawrócił i zaczął uciekać. Mundurowi natychmiast podjęli pościg, który trwał kilka minut. Na ul. Polnej we Frampolu kierujący jednośladem stracił panowanie nad pojazdem i doprowadził do jego przewrócenia.

Policjanci natychmiast podbiegli do nastolatków, którzy na szczęście nie odnieśli obrażeń. Motocyklem marki Yamaha podróżowało dwóch chłopców w wieku 16 i 15-lat, mieszkańców gminy Dzwola. Jak się okazało, pojazd którym się poruszali nie jest zarejestrowany, nie posiada ubezpieczenia OC, a 15-letni kierowca nie ma uprawnień do kierowania. Wkrótce o dalszym losie 15-latka zadecyduje Sąd Rodzinny i Nieletnich w Biłgoraju.

(fot. lublin112.pl)

Zobacz również

5 komentarzy

  1. Pojazd niezarejestrowany, bez przeglądu i ubezpieczenia – kiedy pozbędziemy się tego śmiecia z dróg? Tu trzeba kar zaporowych! Jak za takie combo zaliczy rachunek na 20tys to nie będzie miał śmiałości wyjechać na ulice! O wieku kierujących już nawet się nie wypowiem 🙁

  2. Szkoda ogromna dla społeczeństwa,ze nie zatrzymało ich drzewo na wieki wieków Amen.

    • Ciekawe gdyby był to ktoś bliski z Twojej rodziny czy też byś tak pierd……….l

  3. Nic im nie zrobią ale będzie drogo. Kilka tyś złotych grzywny na poczet braku oc i reszty dokumentów będzie trzeba przyszykować.

  4. Każdy był młody i każdy popełniał błędy

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Powiatowy Piknik Pszczelarski w Dęblinie
„Jarmark Pawłowski – ginące zawody” – święto miłośników folkloru i tradycji ludowej
Noc Muzeów w Woli Osowińskiej
Kościelec – Historia na Nowo – czyli piknik rodzinny w Piaskach
Seans filmowy pod chmurką na Placu Wolności