690 680 960

Pościg za kierującym BMW. Mężczyzna przed policjantami schował się w garażu i założył kurtkę kolegi

Po pościgu lubartowscy policjanci zatrzymali 31-letniego mieszkańca Lubartowa. Mężczyzna najpierw uciekał przed mundurowymi BMW, a następnie wybiegł z auta i zamknął się w garażu.

Wczoraj wieczorem na jednej z ulic w Lubartowie policjanci zwrócili uwagę na pojazd marki BMW, którego kierowca na widok mundurowych, skręcił nagle w drogę dojazdową do garaży.

Funkcjonariusze pojechali za kierującym i włączyli sygnały świetlne oraz dźwiękowe do zatrzymania. Pomimo tego kierowca BMW dalej kontynuował jazdę. Przed garażami, mężczyzna wybiegł z samochodu, wbiegł do jednego z garaży i zamknął od środka drzwi. W samochodzie, na miejscu pasażera pozostał znajomy kierującego mężczyzny.

Policjanci po otworzeniu drzwi do garażu zastali kierującego BMW oraz jego kolegę. 31-letni kierowca BMW dodatkowo zamienił się kurtkami ze znajomym w celu uniknięcia kary. Mężczyzna został przebadany na stan trzeźwości z wynikiem ponad 1,5 promila alkoholu w organizmie.

31-latek przyznał się do kierowania i został zatrzymany. Podczas sprawdzenia w policyjnych bazach danych okazało się, że posiada sądowy zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych. Mężczyzna wkrótce odpowie przed sądem za niezatrzymanie się do policyjnej kontroli, kierowanie samochodem w stanie nietrzeźwości i wbrew sądowemu zakazowi. Grozi mu nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

(fot. lublin112.pl)

10 komentarzy

 1. Od 0.5 promila powinien być przepadek auta. Nieważne czy kierujący jest właścicielem.

  • I utylizacja na koszt mieszkańców ?

  • Jeśli kierujący nie jest właścicielem, to konfiskata auta będzie karą wymierzoną nie w niego, ale w być może Bogu ducha winnego właściciela, któremu np. auto skradziono. Drogowa moczymorda tylko się zaśmieje i krzyknie: „A zabierajcie! I tak nie mój”.

 2. patologia zawsze bedzie patologia

 3. BMW zobowiązuje 🤣

 4. Lubartów…, wszystko jasne! A tak poważnie, to prawo ma za nic! Naraża innych ludzi. Głupi I bardzo niedojrzay chłopiec… Może jak posiedzi przemyśl swoje zachowanie i co dla niego w życiu jest ważne..? Może?

 5. dajcie spis powszechny wszystkich z odebranymi uprawnieniami z adresem i sąsiedzi ich szybko wyłapią w ochronie swoich dzieci, rodziców…….

  • Od dawna piszę, że powinien istnieć – na wzór rejestru pedofilów – dostępny dla każdego rejestr osób posiadających zakaz prowadzenia pojazdów z imieniem, nazwiskiem, wizerunkiem i miejscowością zamieszkania. Byłoby to o wiele skuteczniejsze niż idiotyczne zakazy i jeszcze bardziej idiotyczne, a postulowane przez wielu, konfiskaty rzęchów prowadzonych przez meneli.

   Ale państwo jest od chronienia, a nie karania drogowych moczymord.

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Eko Targ w Świdniku
Dożynki w Mieście czyli Dożynkowy Jarmark Lubelski
I Ogólnopolski Bieg Ariański na Nartorolkach
Trwają zapisy do CITY TRAIL!
ZooCentrum wraz ze Schroniskiem dla Zwierząt w Lublinie organizują Jesienny Piknik dla miłośników zwierząt