Sobota, 25 maja 202425/05/2024
690 680 960
690 680 960

Pościg policji za pijanym obywatelem Ukrainy. Miał dożywotni zakaz kierowania i był poszukiwany (zdjęcia)

Ma dożywotni zakaz kierowania, jednak znów po pijanemu wsiadł za kierownicę. Nie zatrzymał się do kontroli i uciekał przed policjantami. Od razu trafi za kratki, gdzie czeka już na niego miejsce.

We wtorek około godziny 10 policjanci z Puław kontrolowali prędkość pojazdów poruszających się ul. Dęblińską. W pewnym momencie zauważyli jadące zbyt szybko audi. Pod razu postanowili zatrzymać pojazd do kontroli.

Kiedy kierowca audi dostrzegł radiowóz i dawane mu sygnały, przyśpieszył i zaczął uciekać drogą wojewódzką nr 801 w kierunku Dęblina. Funkcjonariusze ruszyli w pościg. Mężczyźnie daleko nie udało się uciec, został zatrzymany przy ul. Budowlanych.

Za kierownicą audi siedział 48-letni obywatel Ukrainy. Badanie alkomatem wykazało, że miał on 2,2 promila alkoholu w organizmie. Okazało się również, że to nie pierwszy raz, kiedy w takim stanie poruszał się po drogach. Posiada on wydany przez sąd dożywotni zakaz kierowania pojazdami.

Jakby tego było mało, 48-latek był poszukiwany przez policję z Poznania. Ma on bowiem do odbycia karę pozbawienia wolności za wcześniej popełnione przestępstwa. Dlatego też mężczyzna zostanie od razu przewieziony do zakładu karnego, gdzie czeka już na niego miejsce.

Pościg policji za pijanym obywatelem Ukrainy. Miał dożywotni zakaz kierowania i był poszukiwany (zdjęcia)

Pościg policji za pijanym obywatelem Ukrainy. Miał dożywotni zakaz kierowania i był poszukiwany (zdjęcia)

(fot. Policja Puławy)

23 komentarze

 1. dlaczego takie ści… tu trzymacie jeszcze

 2. Ostatni sprawiedliwy

  Na front dezertera i darmozjada a nie go tu utrzymywac dramat i zenada

 3. 48 lat i nie walczy pijany tch órz. Lepiej grzać du..ę w PL pewnie i socjal brać

 4. Zrzucic go na spadochronie na front wschodni.

 5. To nie dostosowany kraj do normalnego życia w cywilizacji ,co więcej mętalność dzikusów z tendencją sadyzmu . Problemy z nimi urosną do rangi niebotycznej .Wszelkie zakazy i kary wzbudzą bunt i gniew.

 6. Czytam te wszystkie komentarze z niemałym zażenowaniem. Przecież w Polsce mamy tak praworządnych obywateli, że znalezienie pijanego Polaka, jadącego po dożywotnim zakazie prowadzenia, jest niemożliwe. Stąd zapewne ten wylewający się na tle narodowościowym jad…
  Absolutnie nie bronię takich zachowań, do jakich dopuścił się ten człowiek, ale sugerowanie, że cały naród Ukrainy jest taki, to jak sugerowanie przez Niemców kilkadziesiąt lat wstecz, że wszyscy Polacy to złodzieje samochodów. Miło się Wam Polacy czytało takie porównania? Bądźcie zatem łaskawi nie osądzać całego narodu na podstawie zachowania jednego patusa i zobaczcie belkę w swoim oku…

  • Przecież to piszą kremloboty. Nie od dziś wiadomo, że putler ma takie ameby do klepania nienawiści w sieci.

   • Prawdę piszą.Ta „miłość do bratniego narodu” / wkrótce bokiem nam wyjdzie.

    • No wiadomo że nawalonym w Polsce to może jeździć tylko Polak. W Anglii czy Niemczech też Polacy mogą jeździć nawaleni.

 7. Oddajcie go ruskim.

 8. Jak widać Ukrainiec szybko dopasował się do polskiej mentalności.