690 680 960

Porysowała zaparkowane samochody. Była pijana

W piątek wieczorem policja zatrzymała kobietę, która niszczyła zaparkowane przy jednaj z lubelskich ulic auta. Wszystko zauważył przypadkowy świadek.

Jeden z mężczyzn, przechodząc w piątek około godziny 19:30 ulicą Chodźki w Lublinie, zauważył dziwnie zachowująca się kobietę. W pewnym momencie podeszłą ona do zaparkowanych przy ulicy pojazdów i ostrym narzędziem zaczęła rysować po ich karoseriach. Mężczyzna od razu powiadomił o wszystkim policję.

Po chwili na miejsce dotarł patrol, funkcjonariusze zatrzymali nieopodal miejsca zdarzenia 54 letnią mieszkankę Lublina. Okazało się, że znajduje się ona pod wpływem alkoholu. Badanie alkomatem wykazało, że miała ona blisko 0,5 promila alkoholu w organizmie.

Oględziny wykazały, że kobieta zniszczyła dwa zaparkowane w pobliżu samochody osobowe: alfa romeo i skodę Octavię. –W skodzie zarysowana została maska, natomiast w alfie uszkodzone zostały drzwi i pokrywa silnika – wyjaśnia kom. Renata Laszczka –Rusek z Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie.

Straty jakie spowodowała swoim zachowaniem nie zostały jeszcze oszacowane. Kobieta teraz odpowie za zniszczenie mienia, za co grozi jej nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

(fot. lublin112 – zdjęcie ilustracyjne)
2014-09-28 12:32:33

7 komentarzy

 1. Małe pytanie. Jaka jest różnica miedzy maską, a pokrywą silnika

  • Maskę zakłada się na twarz, a pokrywa silnika dostarcza niezapomnianych wrażeń podczas kilkuosobowego zjazdu z ośnieżonej góry.

 2. Boni Facy - Obsrajło II

  0,5 promila alkoholu w organizmie normalnej osoby to niewiele, ale jak widać „myślącej inaczej” wystarczy, żeby jej ostatecznie odp…doliło pod „deklem”.

 3. Za jaja i na latarnię jak to mówi Marian Paździoch:) co za wredna baba !!!

 4. gupia picza

 5. oddać do ASO niech lakierują niech płaci.

 6. jak widać ludzie nie mądrzeją z wiekiem….no chyba,ze jest to wiek/o od trumny…

Kursy walut

 • USD 3.991zł 0.25%
 • GBP 5.0557zł 0.41%
 • EUR 4.3494zł 0%
 • CHF 4.567zł 0.35%

Polub nas